A keni mbajtur shënim se sa vende të botës keni shkelur? Cili është numri juaj? / Wake up
12/06/2024 09:20

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Redi Jupi: Shqiptarët kanë shpenzuar për këtë Evropian, kanë sakrifikuar pushimet!/ Wake Up
15/07 10:50
Lamin Jamal, 17-vjeçari premtues. Redi Jupi: Jam i habitur!/ Wake Up
15/07 10:41
Silvinjo sërish në krye të Kombëtares? Redi Jupi flet për rinovimin e kontratës!/ Wake Up
15/07 10:39
Spanjë-Angli, finalja që shpëtoi evropianin. Redi Jupi rendit arsyet!/ Wake Up
15/07 10:38
“Gladiatori” tregon si i ndezën për të “Dritat e Papës”!/ Wake Up
15/07 10:32
Loja në Wake Up/ Shtrak-shtruk çuditërisht po kalonte rrugën te vizat e bardha/ Wake Up
15/07 10:02
“Nuk kemi para t’i blejmë”. Marka e njohur e atleteve merr vendimin e papritur!/ Wake Up
15/07 09:49
Spectapolis Tirana, hapësira e re e argëtimit në shërbim të kryeqytetit dhe jo vetëm!/ Wake Up
15/07 09:48
Biden reagon pas atentatit të Trump. Kush ishte 20-vjeçari që qëlloi?/ Wake Up
15/07 09:28
Cili është komenti juaj për atentatin ndaj Trump?/ Wake Up
15/07 09:25
“Ferri mbi tokë”, javë përvëluese me temperatura ekstreme deri 42 gradë! Çfarë tregon harta?/Wake Up
15/07 09:21
Kosova me liberalizimin e vizave braktis Shqipërinë, zgjedh Greqinë dhe Spanjën!
12/07 10:21
Eksperti i turizmit: Do bëhemi si Barcelona, nuk do pranojmë turistët, ja pse…/ Wake Up
12/07 10:20
Shezlongët bosh në bregdetin shqiptar, eksperti zbulon si qendron e vërteta!/ Wake Up
12/07 10:16
Video me plazhe bosh, trendi i rrjeteve sociale që kërkon të prishë imazhin e turizmit/ Wake Up
12/07 10:12
Çfarë po ndodh? Bombulat e gazit pushtojnë pazarin e Korçës dhe pse temperaturat 42 gradë!/ Wake Up
12/07 10:09
B4Students një program i Fondacionit Mane me fokus studentët dhe sipërmarrjet e tyre/ Wake Up
12/07 09:53
Loja në Wake Up/ Ani e donte shumë, por Ela ishte shtrak-shtruk/ Wake Up
12/07 09:53
“Fly Me to the Moon”, filmi “jo limondë” bën bashkë aktorët më në zë!/ Wake Up
12/07 09:33
Biden bën gafën e radhës, ngatërron Kamala Harris me Trump/ Wake Up
12/07 09:32