“A ka MORAL OPOZITA?”/ Gazetari: Basha mbajti partinë “në shina”… | Breaking
11/06/2024 15:56

"Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Britania “I HEQ VIZËN” Berishës: Ka LIDHJE me krimin/”Merrni ARMËT”/ Thirrja që i vë PRANGAT Metës..
17/06 14:46
Rikthehet “Alma Arrazi”/ Erdgysi në gjendje TË RËNDË, bën THIRRJEN nga BURGU/ E dashura DEKLAROI …
17/06 14:20
“Masakrohet” Elsaid Hysaj/ Gazetari: Ja pse e “KURSEU” kokën tij dhe nuk priti TOPIN e GOLIT italian
17/06 14:16
Nuk është ARGITA/ Ja GRUAJA “fatale” që merr drejtimin e PD/ Gazetarët: Ka plasur SHERR i madh në PD
17/06 14:07
“Tanket SERBE në juglindje të Kosovës?”/ “RREZIKOHEMI nga SPIUNËT”/ Prezentë në QEVERINË Kurti
17/06 14:05
“SPANJA nuk jep ASNJË SHANS”/ Xhihani: Strategjia e radhës së Silvinjos… | Breaking
17/06 13:47
“SPANJA nuk jep ASNJË SHANS”/ Xhihani: Strategjia e radhës së Silvinjos… | Breaking
17/06 13:46
Nëse jo Berisha, KUSH tjetër?/ Gazetarët: Ja emrat potencialë | Breaking
17/06 13:44
“Parti KOPUKËSH”/ Dedaj: Asnjë nuk GUXON ndryshe | Breaking
17/06 13:32
LOJË mes Berishës dhe Bashës?/ Muça: Ka lidhje dhe FRIKË… | Breaking
17/06 13:20
LUHATJET E PD, kalime nga NJËRI lider te TJETRI?/ Gazetari: Fiktivitet dhe parregullsi… | Breaking
17/06 13:11
Pse po e “TRADHËTOJNË” shqiptarët KOSOVËN?/ Spahiu: E bëjnë nga budallallëku, injoranca…
17/06 12:45
Veliaj prezanton GODINAT e reja/ Takon qytetarët… | Breaking
17/06 12:44
RËNIA e Albin KURTIT?/ Spahiu: Raporti RAMA-KURTI… | Breaking
17/06 12:36
“EGOCENTRIZËM maksimal, Putin KRIMINEL”/ Profesori: Mbajn leksione… | Breaking
17/06 12:27
Arroganca GREKE: Jemi SUPERIORE/ Lojën e Shqipërisë e LUAJMË ne/ MITSOTAKIS merr POSTIN e lartë në..
17/06 12:14
“Rëndë psikologjikisht, nuk ka parë VARRET E FËMIJËVE/ E dashura e Erdgysit është marrë në pyetje
17/06 12:02
“Piu KOKAINË dhe e VRAU”/ Avokati: Heshtja e dy personave të tjerë… | Breaking
17/06 11:48
Meta “KALON CAKUN” me Dumanin?/ Cakrani: Pse heton çiftin Meta-Kryemadhi… | Breaking
17/06 11:29
TRAGJIKE/ Autobusi “NDAHET NË DYSH”, Bibe: Shkak alkoli dhe shpejtësia | Breaking
17/06 11:04