“A fshihet Albani pas fustanit tënd?”, Bieta i kthen të ftuarës përgjigjen më gallatë /Ftesë në 5
26/11/2021 18:00
Ftesë në 5,Alesia flet për sms-të e Cristiano Ronaldos: Nuk do i ndaja kurrë ,18 Janar 2022, Pjesa 2
18/01 19:18
Konkurrencë mes Beniadës së BBV dhe Alesia Bamit? Ftesë në 5
18/01 19:10
Alesia “fsheh” mesazhet me Cristiano Ronaldon: S’ kam pse ju mbush mendjen! Ftesë në 5
18/01 19:10
Kujdes ti burri i ardhshëm i Alesias! Moderatorja e paralajmëron live/ Ftesë në 5
18/01 19:10
Dalina Buzi ka vetëm një ankesë për “Goca dhe Gra”, koleget po ashtu/ Ftesë në 5
18/01 19:09
Pas spektaklit të Big Brother Vip, Dalina Buzit i ndodh çudia: Kush je ti moj grua?/Ftesë në 5
18/01 19:09
Ç’ i tha burri para se të vinte në emision? Dalina thotë troç vesin e tij! Ftesë në 5
18/01 19:09
Ftesë në 5, Sfida me muzikë shqip në Tik Tok ndez studion…18 Janar 2022, Pjesa 3
18/01 19:02
Ftesë në 5, Dashuritë e Dalina Buzit (përveç Snob): Hoqa frikën nga BBV, 18 Janar 2022, Pjesa 1
18/01 18:31
Tokja lë pas banorët e Big Brother Vip, thyen këtë rekord/ Ftesë në 5
17/01 19:08
Tradhtia e Ilirit ndaj gruas, Tokja “ e thumbon” live: Unë jam i lidhur dhe…/ Ftesë në 5
17/01 18:55
“Në keni Zot mos na lini jetim”, mesazhi që rrënqethi studion: Ku ta gjej mamin?/ Ftesë në 5
17/01 18:54
“Në këtë vend të mallkuar, Xheni Karaj revoltohet me komentuesit/ Ftesë në 5
17/01 18:53
Pse burrat rrahën gratë natën e 31 Dhjetorit? Anila Hoxha: Qajnë e luten për…/Ftesë në 5
17/01 18:53
E harron Ilirin, Tokja tregon këtë moment të vështirë në jetën e tij/ Ftesë në 5
17/01 18:53
Ftesë në 5, Balerini refuzon të flasë për lidhjen me këngëtaren e njohur!, 17 Janar 2022, Pjesa 3
17/01 18:28
Ftesë në 5, Babai i dogji të ëmën, vajza jetime prek me reagimin e saj, 17 Janar 2022, Pjesa 2
17/01 18:16
Ftesë në 5, Emrat e grave të vrara zëvendësojnë emrat e rrugëve, 17 Janar 2022, Pjesa 1
17/01 18:15
Pas fotove të këngëtares fshihet një banor i BBV, plasin të qeshurat/ Ftesë në 5
14/01 18:00
Alisa 19 vjeçare tregon takimin me vjehrrën: E kam shumë “cool”/ Ftesë në 5
14/01 18:00