A do ta kalojë Berisha sprovën e 7 Korrikut? Diskutojnë Lesi dhe Abilekaj | Breaking Top News
28/06/2022 11:53

"Breaking" është emisioni më i ri informativ në Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në kohë reale. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 09:00-12:00, në një transmentin maratonë me moderatoren Elisa Gjerani, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen diskutime në studio dhe lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj.

Ngjela plas bombën: Berisha foshnjë e vdekur, ja kur Rama jep dorëheqjen | Breaking Top News
01/07 15:27
Fidel Ylli live nga Algjeria: Pritshmëritë e ekipit shqiptar në Lojërat Oran 2022 |Breaking Top News
01/07 13:57
Vlerat e letërsisë për fëmijë/ Detaje nga ceremonia e shpalljes së fituesve | Breaking Top News
01/07 13:38
Kanabisi mjekësor do të frenojë atë të paligjshëm? Prifti plas ‘bombën’ | Breaking Top News
01/07 13:38
‘Rinia shqiptare është bërë daulle me kokainën dhe heroinën’, Prifti | Breaking Top News
01/07 13:34
‘Jemi shtet i krimbur pa këllqe, ja ç’do plasë me kanabisin mjekësor’, Prifti | Breaking Top News
01/07 13:33
Deputetja e PS: Sfidat me tërmetin, pandeminë dhe luftën, mandati i 4 | Breaking Top News
01/07 12:47
Klodiana Spahiu: Kanabisi mjekësor, kemi shembull vendet përreth… | Breaking Top News
01/07 12:46
Avokat Ngjela: Ja pse SPAK godet vetëm majtas dhe jo opozitën | Breaking Top News
01/07 12:43
Ngjela: FBI mund të ketë sjellë prova për Berishën në SPAK | Breaking Top News
01/07 12:42
Avokat Ngjela: Jam dakord për hartën e re gjyqësore, ja arsyeja e fortë | Breaking Top News
01/07 12:42
Shpërthen Ngjela: Kjo polici që kemi nuk ka lidhje me goditjen e krimit | Breaking Top News
01/07 12:42
Ngjela: Alibeaj nuk është burrë… ja si mund të rrëzohet Rama për 4 muaj…. | Breaking Top News
01/07 12:23
E bujshme, Rama jep dorëheqjen? Avokat Ngjela fut dyshimet | Breaking Top News
01/07 12:23
Parashikimi i Ngjelës: Protesta e 7 korrikut me dhunë dhe gazlotsjellës | Breaking Top News
01/07 12:22
Klodiana Spahiu: Marrëveshjet me opozitën dhe negociatat me BE | Breaking Top News
01/07 12:18
Ngjela: Nëse Maqedonia e Veriut shpërbëhet ne e kemi në favor, ja arsyeja | Breaking Top News
01/07 12:12
Trondit Ngjela: Berisha ‘foshnjë e lindur e vdekur’, pritet dhunë nën 40 °C | Breaking Top News
01/07 12:02
Aleatët i bashkohen Berishës, ja deputetë e PD që refuzojnë protestën | Breaking Top News
01/07 10:36
Këmbimi Valutor 01 Korrik 2022/ Vlera e monedhave të huaja në Shqipëri
01/07 10:18