A do bëhemi seriozë me rekrutimet sepse do ta kemi të njollosur policinë! | Breaking Top News
07/12/2021 11:50

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

‘Arjola mes dy ish miqsh, mes dy zjarresh’ ja si e komenton ish banorja e BB4 | Breaking Top News
24/01 16:35
Kush del nga BBVIP Monika apo Arbër? Befasojnë me parashikimin të ftuarat | Breaking Top News
24/01 16:33
Psikologia: Egzona ka hyrë me skenar ndaj Donaldit në BBVIP | Breaking Top News
24/01 16:32
‘Egzona gjuan Donaldin’ -ish banorja parashikon çfarë do ndodhë… | Breaking Top News
24/01 16:32
‘Nëse Monika largohet, Einxhel siguron finalen’ -flet ish banorja e BB4 | Breaking Top News
24/01 16:32
‘Donaldi duket se ka nevojë për babysitter’ -ish banorja: Ju duket si Brad Pitt | Breaking Top News
24/01 16:25
Ka çfarë i përshpëriti Donaldi në vesh Beatrix, para se të largohej nga BBVIP | Breaking Top News
24/01 16:16
‘Beatrix le të bëjë kokrrën e qefit’ ish banorja ngre zërin për ta mbrojtur | Breaking Top News
24/01 16:11
‘Beatrix ndihet fajtore ndaj Borës’ psikologia përplaset me ish banoren e BB| Breaking Top News
24/01 16:06
Beatrix në gjendje të rëndë psikologjike -Flet psikologia | Breaking Top News
24/01 16:02
Donaldi-Beatrix: Merr Romeon në telefon nëse ke gjë/ Çfarë pritet nga Egzona? | Breaking Top News
24/01 15:37
‘Letra dedikuar Beatrix’ ish banorja flet për mesazhin që i dha në rrjete sociale |Breaking Top News
24/01 15:19
Pamje tronditëse nga vendngjarja! Adoloshenti mori hak për babanë, por viktima..| Breaking Top News
24/01 15:15
Ambulanca tërheq trupin e pajetë! 17 vjeçari hakmerret për babain duke vrarë… | Breaking Top News
24/01 15:10
17 vjeçari merr hakun e babait, vret 65 vjeçarin në Lezhë, ambulanca merr trupin | Breaking Top News
24/01 14:34
Bylykbashi: PD pas 7 vjetësh po përballet me një garë mazhoritare | Breaking Top News
24/01 14:12
Bylykbashi ‘Basha barazoi muret e ndërtesës së PD me kokat e përgjakura’ | Breaking Top News
24/01 14:05
Bylykbashi: Vota e lirë këput lidhjet e krimit me politikën… | Breaking Top News
24/01 14:02
Bylykbashi: Ne e njohim bazën, kjo na jep avantazh në zgjedhjet e pjesshme | Breaking Top News
24/01 13:56
Bylykbashi zbulon si do regjistrohen kandidatët për zgjedhjet e pjesshme | Breaking Top News
24/01 13:56