80 vjeçarja që nuk i ndahet punës/ Bën punët e shtëpisë, por është edhe infermierja e fqinjëve
26/05/2020 19:40

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Elbasan, ofertat e DigitAlb/ Përfitimet për të gjithë ata që abonohen
08/07 13:43
Kërkesë e re për listën e zgjedhjeve/ Bëhen bashkë 8 parti të vogla parlamentare
08/07 13:37
68 raste të reja, 2 viktima/ Shërohen 47 persona, 10 në gjendje të rëndë
08/07 13:08
Ahmetaj inspekton shkollën 9-vjeçare në Vorë: Javën që vjen, nisim ndërtimin e banesave private…
08/07 13:06
Rama takon kryebashkiakët/ PS ndez motorët për zgjedhjet e 2021
08/07 12:58
Aksident zinxhirë në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen dy persona
08/07 12:41
Hapësirat e “dinjitetit”/ Monumentet e vendosura keq në mjedise publike
08/07 12:39
Top News – Një 35 vjeçar shqiptar/ Humb jetën nga një mbidozë droge
08/07 12:36
Padi qeverisë për energjinë/ Shoqatat prodhuese të energjisë së rinovueshme: Gati edhe për arbitrazh
08/07 12:29
Pandemia Covid-19/ Terminali në portin e Durrësi pajiset me kamera termike që masin temperaturën
08/07 12:28
Top News – 47 persona janë shëruar/ 68 të infektuar me Covid në 24 orë
08/07 12:21
Top News – 2 humbje jete në 24 orë/ Ministria-situata është serioze
08/07 12:20
Top News – Masat ndaj Covid/ Shkodër, policia kontroll në banesa
08/07 12:20
Top News – Ambasadorja amerikane/ Viziton zonat turistike në jug
08/07 11:08
Shkodër/ Policia derë më derë personave të prekur nga Covid-19, verifikim për vetëkarantinimin
08/07 11:00
Top News – ‘I lini mllefet politike’/ Apeli i fortë i mjekut Tritan Kalo
08/07 10:51
Ministria e Shëndetësisë: Dy viktima të tjera, pacientët në terapi intensive janë rëndë. 68 raste
08/07 10:51
Top News – 15 mijë paund në Rinas/ Policia merr në hetim një 29 vjeçar
08/07 10:41
Ambasadorja Yuri Kim vizitë Butrint e Sarandë: Do të rikthehem më shpesh
08/07 10:40
Top News – 900 euro për kalim në BE/ Operacioni ‘Perimetri’, 3 në pranga
08/07 10:31