“5 kënde arkivore me arbëreshët”,Shqipëria dhe Kalabria s’ndahen në projektin e madh – Shqipëri Live
23/06/2022 16:17

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.

Vajzat e vogla me lëvizje unike, na çmendin me përformancën e tyre-Shqipëria Live
30/06 16:28
“Shqipëria një eksperiment i madh,shëndetësia kthehet me pagesë”, Stojku ngre alarmin-Shqipëria Live
30/06 16:26
“Spitalet publike do vetëfinancohen, po nuk pati para pacienti nuk do kurohet”-Shqipëria Live
30/06 16:25
“Nuk do të futen në spitale më infermier dhe mjek me miq”, mjekja mbron ligjin-Shqipëria Live
30/06 16:25
“Edhe në një spital publik mjeku mund të marrë para, ligji nuk e sqaron”- Shqipëria Live
30/06 16:24
“Këtu të lenë të vdesësh”, debat mes mjekëve për ligjin e autonomisë spitalore-Shqipëria Live
30/06 16:23
“Ka 7 vëllezër, aktivistja tregon se çfarë ka ndodhur në familjen e tyre – Shqipëria Live
30/06 16:14
” I afërmi im me autizëm di 4 gjuhë të huaja”, aktivistja tregon historinë – Shqipëria Live
30/06 16:14
Përlotet në studio Marinela: Ja amaneti i fundit që më la xhaxhai – Shqipëria Live
30/06 16:13
“Ajas Sulejmani do t’u paguajë para çiftit Konomi, pas aksidentit të frikshëm” – Shqipëria Live
30/06 15:54
Ajas Sulejmani do të marrë dënim qesharak, avokati zbulon lehtësirat e ligjit-Shqipëria Live
30/06 15:53
Sulejmani është i lirë pas aksidentit, avokati habit me argumentimin: Jemi në rregull-Shqipëria Live
30/06 15:49
Doli nga burgu pas aksidentit të tmerrshëm, ja prapaskena me Ajas Sulejmanin – Shqipëria Live
30/06 15:46
Përformancë fantastike në studio, vajzat e vogla na lënë pa fjalë-Shqipëria Live 30 Qershor 2022
30/06 15:02
“Ndiq ëndrrën tënde”, amaneti i fundit i motrës me 7 vëllezër – Shqipëria Live 30 Qershor 2022
30/06 14:56
“Shërbimet në spitalet shtetërore me pagesë”,ligji i i ri i qeverisë-Shqipëria Live 30 Qershor 2022
30/06 14:39
I ngrit në ajër me makinë, Ajas Sulejmani lë burgun. Çifti merr para-Shqipëria Live 30 Qershor 2022
30/06 13:55
Nga Dashi te Luani, horoskopi për muajin Korrik, surpriza – Shqipëria Live
29/06 16:38
Nga Virgjëresha te Peshqit, muaj korriku është me fat për këto shenja-Shqipëria Live
29/06 16:38
Historia e pazakontë, si Enver Hoxha hoqi dy mësuesit për njollë në biografi – Shqipëria Live
29/06 16:29