2 viktima nga atentati në Kurbin! Një ditë më pas, gjurmët e plumbave në fasadën e hotelit
31/05/2020 11:08

Ka shkuar në 2 numri i viktimave nga atentati që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Kurbin, ndërsa Top Channel iu sjell dhe pamje nga vend ngjarja një ditë më pas. Bujar Lika, 37 vjeç, vdiq në vend nga plumbat, ndërsa njëri nga dy të plagosurit ndërroi jetë në spitalin e Traumës në Tiranë disa orë pasi u transportua. Mëngjesin e sotëm u konfirmua se 53-vjeçari Paulin Gjergji nuk ka mundur që t’u rezistojë plagëve që mori nga plumbat duke ndërruar jetë pavarësisht tentativave të mjekëve.

Top Channel/ Po e ndiqte policia në Vlorë, automjeti përplaset dhe përmbyset në mes të rrugës
12/06 18:26
Top News – COVID19 Asnjë jetë e humbur/ 170 raste aktive në mbarë shqipërinë
12/06 18:04
Top News – Hajdutit i bie infarkt/ Jetën i’ia shpëton personi që do grabiste
12/06 17:38
Top Channel/ Maturantët, protestë kombëtare: Zonja ministre zgjidhe ti testin e matematikës
12/06 16:31
Top Channel/ PS, kongres në stadium. Po bëhet gati skena në mes të fushës së blertë
12/06 16:28
Top News – Zgjedhjet në PD/ Kandidatët nuk i marin seriozisht
12/06 16:24
Top News – FMN-5,3përqind rritje në 2021/ ‘Vëmendje tek PPP e menaxhimi të rrisqeve’
12/06 16:23
Top News – Rindërtohet ura e Darëzezës/ Petro Koçi e teston me kamion ushtrie
12/06 16:22
Top News – U vra me plumb në kokë/ Dalin detaje tronditëse për ekzekutimin e Elezoviç
12/06 15:55
Top Channel/ Testi matematikës, tërhiqet ministria. Kushi: Vlerësimi do rishikohet nëse…
12/06 15:54
Top News – Veliaj takim me të rinjtë/ ‘Ta kthejmë në kartolinë të bukur për shqipërinë’
12/06 15:48
Top News – Misteri i Kishës së Laçit/ Si u paralizuan 32 ushtarët e regjimit komunist!
12/06 15:48
Top News – ‘Eja që sot në kryeministri’/ Rama batuta me të rinjtë gjatë një lidhje në ‘zoom’
12/06 15:48
Top Channel – Zhvillohen karnavalet e Korçës/ Festë në qytetin juglindor
12/06 15:44
Top Channel/ PD, mungojnë vëzhguesit/ Jemin Gjana tregon procesin përgatitor të zgjedhjeve
12/06 15:34
Top Channel/ Në Belsh nuk gjen vende, fundjava e ngarkuar me vizitorë
12/06 15:32
Top Channel/ Protestë pro-UÇK. Veteranët mblidhen në Prishtinë
12/06 15:29
Top News – Vjet Turi, sivjet Sindi/ Pyetja e testit të matematikës bëhet ‘meme’
12/06 15:27
Top Channel/ Maturantët: Testi ishte bombë/ Protesta në shumë qytete,kërkohet që të ribëhet testimi
12/06 15:15
Top Channel/ Protesta e maturantëve në Fier, kundërshtojnë tezën e provimit të matematikës
12/06 15:09