•SNOB• Seriali më i ri në Top Channel!
03/11/2021 20:12

Te dielen ora 20:00 nis premiere ne Top Channel seriali SNOB, nje realizim i Anabel Media dhe Nilor Film Production. Sonte ne ora 23:30, do keni mundesi te njiheni me nje dokumentar exclusiv per prapaskenat e ketij seriali. Flasin eksluzivisht realizuesit, aktoret si edhe do te njiheni per here te pare jo vetem me prapaskenat por edhe me disa skena te perfunduara, qe do transmetohen eksluzivisht sonte ne “SNOB EKSLUZIV” Mos e humbni, nje copez Hollywoodi qe po lind ne Shqiperi!

“SNOB Exclusiv” | Prapaskenat e serialit më të ri në Top Channel!
04/11 00:00
•SNOB• Seriali më i ri në Top Channel!
03/11 20:12
Exclusive – Banka Credins – 31 Tetor 2021
31/10 21:00
Exclusive – Edmond Buharaja, Porta Shqiptare e Orientit – 24 Tetor 2021
24/10 21:00
Exclusive – Jeta e Sherif Merdanit – 17 Tetor 2021
17/10 21:00
Exclusive – Rafail Dembo, artisti i dritës – 10 Tetor 2021
10/10 19:30
Exclusive – Historiku i Teatri Kombëtar – 3 Tetor 2021
03/10 21:00
Exclusive – Opera e Tiranës – 26 Shtator 2021
26/09 21:00
Exclusive – Big Brother Vip, 19 Shtator 2021
19/09 21:30
Exclusive – Edison Gjergon/ “Një yll që u shua shpejt”, 12 Shtator 2021
12/09 21:00
Exclusive – Për’Puthen, show i rekordeve, 5 Shtator 2021
05/09 21:01
Exclusive – “Top secret”/ Shërbimit Sekret Shqiptar – 27 Qershor 2021
27/06 21:00
Exclusive – Dritëhijet e Mid’hat Frashërit – 20 Qershor 2021
20/06 21:00
Exclusive – Justina Aliaj, një simfoni e pambaruar – 13 Qeshor 2021
15/06 19:00
Justina Aliaj vesh kostumin e Bernarda Albës /Exclusive
13/06 20:50
Në shtëpinë e Preng Jakovës dhe pianon e kompozitorit të shquar /Exclusive
13/06 20:50
“Mall për vendlindjen”, rikthimi në Shkodër /Exclusive
13/06 20:50
Diplomimi në Akademinë e Arteve pas përfundimit të dënimit /Exclusive
13/06 20:49
Kapo naziste te “Rrethi i Kujtesës” dhe Mara tek “Vdekja e burrit” / Exclusive
13/06 20:48
A ju kujtohet halla te filmi “Çifti i Lumtur” teksa i rikthehej rinisë? /Exclusive
13/06 20:48