Wake Up/ Babai im Flamur Topi e ka parashikuar Kovidin që para 17 vitesh
08/04/2020 12:02
Wake Up/ Si po përjeton Kovid-19, në familjen e Flamur Topit ku të gjithë janë mjekë
08/04/2020 11:51
Wake Up/ Mjekja shqiptare në Breshia tregon se çfarë ndodh brenda spitalit Kovid
08/04/2020 11:38
Wake Up/ A duhet të frikësohemi më rikthimin e Kovid-19 në shtator?!
08/04/2020 11:31
Wake Up/ Meditim dhe kërcim për të larguar frikën nga Kovid-19.Ja ҫfarë ju këshillon hipnoterapistja
08/04/2020 11:29
Wake Up/ Njihuni me dy shqiptarët që gatuajnë për mjekët, policët, zjarrfikësite etj, në kohë Kovidi
08/04/2020 11:22
Wake Up/ Mjeku Rubin Topi: Kujdes sytë nga Kovid-19. Rrezik i madh për ata që përdorin lente
08/04/2020 11:19
Wake Up/ Eugena Tomini ISHP: Kush dhe kur e bën testin serologjik kundër Kovid-19
08/04/2020 11:12
Wake Up/ Mjekja, që la djalin 3 vjeç në shtëpi dhe shkoi në Breshia të luftonte Kovid-19
08/04/2020 11:08
Wake Up/ Shtypi i ditës, 8 prill 2020
08/04/2020 09:54
Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot
08/04/2020 08:02
Wake Up/ Ilir Ҫumani: Si po e sfidojnë koronën jetimët e Shqipërisë
07/04/2020 11:40
Wake Up/ Historia e jetimit të paralizuar në konviktin e Shkodrës përlot kryetarin e jetimëve
07/04/2020 11:31
Wake Up/ 28-vjeçarja nga Mamurrasi, që doli vullnetare të punonte në repartin KoVid 19 në Milano
07/04/2020 11:26
Wake Up/ Alarmi: Jetimët mbi 18-vjeç janë në pragun e urisë nga situata e Kovid 19
07/04/2020 11:15
Wake Up/ Si teknologjia mund të zgjidhë krizën Kovid-19, ide inovative kundër izolimit
07/04/2020 11:13
Wake Up/ Dr. Enver Roshi: ISHP ka kapacitetin për të kryer deri 300 testime Kovid-19 në ditë
07/04/2020 11:05
Wake Up/ Shtypi i ditës, 7 prill 2020
07/04/2020 09:38
Vijon rritja e temperaturave, njihuni me parashikimin e motit për sot
07/04/2020 08:00
Wake Up/ Si u arratis me bomba në trup babai im Bahri Drishti. Dëshmia e policit të New Jersey-t
06/04/2020 12:13
Wake Up/ Qeveria zviceriane mbështet ekonominë, 40 miliardë kredi me zero interes nga Kovid-19
06/04/2020 11:51
Wake Up/ Zvicra, lider botëror me 123 mijë testime për Kovid-19
06/04/2020 11:48
Top News – 80 vjeçarja e shëruar/ Një letër për doktorët e infektivit
06/04/2020 11:42
Wake Up/ Edmond Drishti, shqiptari i policisë në New Jersey tregon përballjen me koronën
06/04/2020 11:37
Wake Up/ Italia i klasifikoi të sëmurët me Kodi gri dhe Kodi i kuq i Kovid-19. Ja pse
06/04/2020 11:33
Wake Up/ Babë e bir infektohen nga Kovid-19. Dëshmia e djalit që u infektua nga shefi
06/04/2020 11:24
Wake Up/ Mjeku Pëllumb Pipero: Pse Tirana, Shkodra, Durrësi janë vatrat “e nxehta” të Kovid-19
06/04/2020 11:13
Wake Up/ Shtypi i ditës, 6 prill 2020
06/04/2020 10:52
Wake Up/ Diell dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për fillimin e javës
06/04/2020 09:50
Wake Up/ Balerina Klaudia Pepa i dedikohet edhe aktrimit: Modeli im Jenifer Lopez
03/04/2020 11:59