Thethi – Vendi i Kreshnikëve – Fshatrat e Shqipërisë
10/09/2019 11:06
Gjurmë Shqiptare – Misteri i pllakës që mahniti shqiptarët
07/09/2019 20:45
Frederik Ndoci: “28 vite jashtë atdheut” mall, kujtime, sakrifica, emocion…
07/09/2019 18:34
Më romantik se kurrë! Reperi i njohur surprizon të shoqen në mes të emisionit
07/09/2019 17:15
3V Fejzo – Oferta më e mirë
07/09/2019 17:15
Ngjela në “Top Talk” : Ja cilët do godasë drejtësia e re
07/09/2019 17:14
Fiks Fare, Të vdekur, të burgosur dhe emigrantët marrin ndihmë ekonomike, 5 Shtator 2019, Pjesa 2
05/09/2019 21:01
Artan Hoxha “surprizohet” në Top Show për ditelindje. Ja momenti
03/09/2019 23:07
Fiks Fare, Uji pijshëm i boteve i rrezikshëm për konsumatorin, 3 Shtator 2019, Pjesa 2
03/09/2019 21:01
Ftesë në 5, Rudina Dembacaj tregon çfarë i ndodhi në kopshtin e vajzës, 3 Shtator 2019, Pjesa 1
03/09/2019 19:42
Fiks Fare, 4000€ ryshfet në prokurori të lirohesh e të pezullohen hetimet, 2 Shtator 2019, Pjesa 2
02/09/2019 21:01
Skandali/ “Fiks Fare”zbulon si mbyllen dosjet në prokurori me 4 mijë euro
02/09/2019 21:01
Lindje/Perendim: Përse e kërkon Donald Trump Groenlandën?
01/09/2019 17:34
Agim Nesho: Diaspora është një urë lidhese për fuqizimin dhe rritjen e autoritetit të Shqipërisë
31/08/2019 17:46
Suela Kacerja : Unë dhe bashkëshortit im italian duam të rikthehemi pas disa vitesh në Shqipëri.
24/08/2019 20:00
Rita Cifligu : Vajta pa dokumenta, me një çante dore në Suedi dhe e vetme me fëmijët
17/08/2019 19:59
Lindita Theodhori kur këndonte “Kafe Flora” – Pushime on Top
16/08/2019 19:31
Brenda akuariumit natyror, aty ku noton njësh me gjallesat ujore – Pushime on Top
15/08/2019 19:30
Micky Haxhiislami : Japonezët në intervistë pune duan detaje për vendlindjen. Po nuk njohe rrënjët e tua nuk të konsiderojnë. 
10/08/2019 16:19
Bulevardi pa parkime/ “Zogu i parë”, zgjerohet për këmbësorët. Më shumë lulishte
09/08/2019 19:44
Afrikani i Kukësit këndon “Shqipëri, o nëna ime!”
09/08/2019 12:38
Hell’s Kitchen Albania/ Renato Mekolli: Aplikantë nga e gjithë bota
08/08/2019 20:30
Vlorë, pushuesit kërkojnë pastrim dhe tualete në plazhet publiket
08/08/2019 15:45
Vendim në Barcelonë: Lejohet larja “topless” në pishinë
08/08/2019 15:12
Gjoba për ngacmime në rrugë: 700 persona të gjobitur në Francë
08/08/2019 14:56
Bari, 28 vjet kur anija “Vlora” zbarkoi me 20 mijë shqiptarë
08/08/2019 12:54
Një ditë si murg në manastir – Pushime on Top
07/08/2019 19:31
830 euro dreka në Ohër
07/08/2019 12:21
Terrorizëm në SHBA: FBI heton sulmet e fundit me sfond racist
07/08/2019 12:12
Gaxhai, në burg brenda burgut/ U gjet me telefon celular në qelinë e burgut
06/08/2019 19:45