Akademi arti në Kosovë, Dua Lipa dhuron 150 mijë euro
03/08/2019 17:16
Rrëfehet Sharon Stone: Mu deshën 7 vite që të merrja veten pas hemoragjisë cerebrale
20/07/2019 20:30
Kujdes nga “FaceApp” që ju plak! SHBA thotë se pas qëndrojnë rusët
18/07/2019 19:51
Wake Up/ Irgeni i Portokallisë i “futet” muzikës, rrëfen frikën e tij për rolin e Babales!
18/07/2019 16:22
Supermakinat elektrike, Britania e Madhe prodhon modelin e ri Lotus Evija
18/07/2019 12:49
Instagram bën ndryshimin e papritur, ja çfarë do të ndodhë me pëlqimet
18/07/2019 12:45
Kamera gazmore në Fiks Fare/ Loja me çakmakun
17/07/2019 21:05
Rama, Basha, Meta dhe Kryemadhi… siç nuk i keni parë kurrë
17/07/2019 18:52
Spongebob mbush 20 vjeç
13/07/2019 11:59
Sfida me tapën e shishes, Flor Agalliu e realizon me sukses në mes të emisionit!
12/07/2019 18:37
Mariza Ikonomi kujton “sikletet” e aventurës në kroçiere: Sa e kam sharë veten në ato momente!
12/07/2019 18:25
Era Rusi zbulon prapaskenat e klipit të ri: Plasi syri i keq!
11/07/2019 20:03
Një gjysh dhe vjehërr si Kastriot Tusha: Kam një mbesë dhe një nuse të mrekullueshme!
10/07/2019 21:27
As një dhe as dy, por ja sa fëmijë dëshiron të ketë Besa Shahini
10/07/2019 21:24
Pas rikthimit, surprizon G-Bani: Unë jam legjenda!
09/07/2019 18:16
Paloma zbulon “vesin” e të shoqit: Sa herë grindemi, merr të ëmën në telefon…
08/07/2019 18:28
E puthi “i dashuri” i adoleshencës! Fatma Haxhialiu rrëfen momentin emocionues në koncert!
05/07/2019 19:20
Maturantja më e bukur e 2019, Xhoi Fusha: Humba takimin me Fadil Berishën!
04/07/2019 20:17
Më shumë se 10 vite karrierë, ja kujt ia dedikon suksesin Dren Abazi!
03/07/2019 20:22
Producentja e njohur ironizon blerjet e luksit: Jam e lumtur me çanta 25 euro!
01/07/2019 19:17
Qau para se të hynte në emision! Lei Kraja zbulon arsyen që e bëri të derdhte lot!
26/06/2019 19:28
Trim Jetullahu në një bashkëpunim me këngëtaren e njohur! Ja për kë bëhet fjalë!
24/06/2019 19:30
U sulmua nga arinjtë, kjo është aventura e pabesueshme e “amerikanes së Valbonës”
21/06/2019 18:55
Aulona Musta ka një përgjigje për ata që i thonë “Je bërë si burrë”!
20/06/2019 19:37
Verë dhe portokalle/ Trupa e humorit argëton durrsakët
20/06/2019 12:37
Edhe Orgesa Zaimi drejt muzikës popullore?! Këngëtarja zbulon projektin e veçantë
19/06/2019 20:21
Maya ka rilindur pas lindjes së djalit: Është mrekullia pas dëmeve shpirtërore!
19/06/2019 19:48
Nëse jo këngëtare, ja çfarë profesioni do kishte sot Remzie Osmani
19/06/2019 19:25
Devis Xherahu zbulon arsyen e bashkëpunimit me Delindën
18/06/2019 18:37
Festë ditëlindjeje dhe jo vetëm! Alesio Aliaj ka nisur provat për dasmën e madhe!
18/06/2019 18:34