Dhuna shtazarake ndaj 3 vjecarit nga njerku i tij, flasin: Bajrami, Kikia dhe Sulo
28/04/2020 23:20
Gazetari i kronikës, Armand Bajrami: Gjatë 48 orëve më shumë viktima nga krimi se pandemia
28/04/2020 22:51
“Krimi del nga Karantina”, Mentor Kikia dhe Arion Sulo flasin për vrasjen e vëllezërve ne Durrës
28/04/2020 22:49
Plagosja në Shkodër, Klodian Zhivani sjell për Open të rejat më të fundit
28/04/2020 22:33
Ka nisur testimi serologjik ne Shqiperi, mjekja Vjollca Durro: nisi me mjeket dhe do vazhdoje
28/04/2020 22:25
“Arbëri doli negativ” mjeku Blendi Toska: Rapid Test është 95% i sigurtë, ndërhyn Pipero
28/04/2020 22:22
Mjeku infeksionist Pipero komenton Rapid testet: Jam dakord me përdorimin e tyre pas çertifikimit
28/04/2020 22:19
Ja si bëhet një Rapid Test (testi i thjeshtë), dr. Toska bën një ekzaminim live për koronavirusin
28/04/2020 22:18
“Familjarët me kanë distancuar, qytetarët kujtojnë se kam koronën”, ja përditshmëria e Piperos
28/04/2020 21:40
“Virusi nuk është zhdukur, ai është midis nesh”, Pipero: Sa kohë nuk ka dalë vaksina
28/04/2020 21:40
Pipero në Open: Lehtësimi i masave është i guximshëm por propocional me epideminë
28/04/2020 21:34
Open- Drejtuesit e fasonerive:Nuk punojmë me protokollin e kuq;Klosi përballet me grupet e interesit
28/04/2020 05:04
A do ketë një pasaportë shëndetësore dhe si do ndryshojnë çmimet e fluturimeve?
28/04/2020 00:32
Ministri Klosi i përgjigjet pyetjeve të qytetarëve dhe sipërmarrësve për turizmin
28/04/2020 00:13
“Dukemi sikur nuk jemi prioritet i Qeverisë”, Sava Bardhi replikon me Juljan Morinen
27/04/2020 23:37
Flet Altini i “Mrizit të Zanave”: Nuk na e dhanë pagën e luftës, ja si u përshtatëm
27/04/2020 23:35
Do rriten çmimet në verë? Metohu: S’ka arsye. Morina: Radison Blu kërkon mbylljen e kontratave
27/04/2020 23:17
Sipërmarrësi Morina vlerëson masat e marra nga Qeveria: Ky vit s’mund të jetë njësoj si viti i shkuar
27/04/2020 23:07
Rregullorja në Plazh, Klosi: Çadrat do jenë 3,5 m larg nga njëra tjetra, detajet
27/04/2020 23:07
Ministri Klosi shpalos në Open rregulloren e re se si do të funksionojnë restorantet në verë
27/04/2020 23:03
Përgjaket vendi, 7 viktima në pak orë. Andi Bora sjell detaje të reja nga ngjarjet
27/04/2020 22:43
“Për 2 punonjës pa doreza me gjobitën”, kreu i fasonerisë: Në këtë punë nuk mbahen doreza
27/04/2020 22:35
Pronari i fasonerisë: Protokollin e kuq nuk e realizojmë dot, do shkojmë drejt mbylljes
27/04/2020 22:35
“Në fillim nuk kishe nga të ruheshe, 2 mjekë dolën pozitive”, Ermal Pashai flet për Open
27/04/2020 22:03
“Prindërit ma falen që nuk i lajmërova”, mjeku Ermal Pashai i rikthehet historisë që bëri bujë
27/04/2020 22:02
Rrëfehet infermierja lezhiane që “mundi” koronavirusin, Prendi: Ja si e kalova
27/04/2020 21:52
Përse policia nuk po i lejon qytetarët të lahen në det? Kalo: Ekzistojnë teori minimale infektimi
27/04/2020 21:43
Tritan Kalo: Ja ambjentet ku duhet që maska të vendoset me detyrim
27/04/2020 21:42
“Hapja e dytë”, Dr. Kalo flet për valën e dytë të infektimit, del kundër masave të ashpra
27/04/2020 21:41
Mjeku infeksionist Tritan Kalo siguron se situata që kaloi Italia nuk përsëritet këtu
27/04/2020 21:41