Bushati: Albin Kurti po përdor gjuhën e drunjtë, po i hedh kova me ujë të ftohtë…
21/11/2019 21:58
Ja çfarë thotë Albin Kurti për bashkimin kombetar tani që pret të veshë “kostumin e Kryeministrit”
21/11/2019 21:58
“Lajthitje e Vetevendosjes”, Albin Kurti i përgjigjet deklaratave të kryeministrit Rama
21/11/2019 21:51
Albin Kurti në Open: Për besë nuk i kam ndjekur zhvillimet politike në Shqipëri
21/11/2019 21:45
Bushati-Metës: Po i thoni Shqiptarëve se votimi 5 me 0 për ju, është bërë me gjyqtarë të kapur?
20/11/2019 16:55
Open – Akuzat e forta të Metës. “Vagabondë ndërkombëtarë, i kam përkëdhelur më shumë seç duhet”
19/11/2019 07:12
“Pjesën më destruktive të Opozitës e kam në shtëpi”, ja çfarë thotë Meta për Kryemadhin
18/11/2019 23:34
Rakipllari-Metës: Përplasje me Ramën keni vetëm kur ndaheni, jo kur jeni bashkë
18/11/2019 23:33
Meta: Parlamenti shpërndahet me dekret të Presidentit. “Zgjidhje referendumi”
18/11/2019 23:29
“Një nga 3 rrugët që i ngelet Shqiptarëve është që të marrin armët”, Meta sqaron deklaratën e fortë
18/11/2019 23:29
Bushati i përmend Metës dorëheqjen. Meta: Po më kërkon të bëj rolin e kreut të Opozitës
18/11/2019 23:17
Meta “zbërthen” përplasjet për Gjykatën Kushtetuese dhe ja hedh fajin Kuvendit, ndërhyn Dudushi
18/11/2019 23:16
A ka rëndësi Gjykata Kushtetuese për të ardhmen politike të Ilir Metës? Ja si përgjigjet Presidenti
18/11/2019 23:12
Vagabondë ndërkombetarë… I kam përkedhelur pak më shumë seç duhet, çfarë paralajmëron Meta?
18/11/2019 22:36
Ilir Meta përmend me emra diplomatët që mbështesin Ramën. “Janë bërë lecka të Kryeministrit”
18/11/2019 22:25
Open- Eni Vasili-Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio
15/11/2019 07:14
Denoncimi i fortë i Klevis Balliut: Sandër Lleshaj ka vjedhur toka, ja se sa
14/11/2019 23:43
“Kërkova dialog dhe mora burgun”, tjetër dëshmi rrënqethëse nga banorët e Unazës në Open
14/11/2019 23:38
Situatë e pazakontë në Open. Eni Vasili debaton me Klevis Balliun dhe banorët e Astirit
14/11/2019 23:35
Malltezi tregon se si u bënë shpronësimet e unazës së madhe në kohën kur qeveriste PD
14/11/2019 23:05
Historia e trishtë e babait me aftësi të kufizuara dhe me fëmijë autik. Ç’po ndodhe në Unazën e re
14/11/2019 23:05
Qytetarja përlotet në studio: Përse mua nuk mu legalizua banesa ndërsa komshiut tim po?
14/11/2019 23:00
Gazetari i Top Channel “përballet” me banorët e Astirit që i hodhën mikrofonin
14/11/2019 22:20
“Më kërkuan 30 mijë euro rryshfet për legalizimin”, banori i Unazës së re flet në Open
14/11/2019 22:19
Bushati në Open: Dy duar për një kokë janë, shteti po na grabit të gjithëve
14/11/2019 22:13
Reagojnë banorët e unazës, “kërcënuesi” i Ramës nuk është nga zona e Astirit
14/11/2019 22:13
Akuza e fortë e aktivistit: Kemi pushtetarë që kanë frikë të përballen me qytetarët e tyre
14/11/2019 22:12
Open – Eni Vasili në shtëpinë e Alvin, flet me vogelushin, babain e tij dhe gazetaret e ‘Le Iene’
12/11/2019 02:00
Thirrja e dhimbshme e gjyshes drejtuar shtetit. Lamallari nuk jep një afat se kur do kthehen fëmijët
11/11/2019 23:22
Gazetarja Fatjona Medini ngre alarmin, shteti të ndërhyje sa më parë në Al Hol
11/11/2019 23:21