Zbulohen detajet e planit politik të PD për zgjedhjet e parakohshme: Protestë dhe reformë zgjedhore.
14/01/2020 17:22
Top Talk: Biznesi i paqartë për paketën financiare të qeverisë, interesi i kredisë 3% shumë i lartë
08/04 17:49
Top Talk: Vendimi i qeverisë për shtyrjen e pagimit të qirasë, i dëmshëm. Ekspertët: Krijon kaos
07/04 17:21
Top Talk: Prodhuesit vendas ndezin sirenat e papunësisë. S’marrim kredi për pagat, duam bisedime
06/04 16:43
Çupi në Top Talk: Politikanët të dorëzojnë pasuritë e vjedhura para se të bëjnë sikur duan popullin
03/04 16:58
CEO i Abi Bank në Top Talk:Qeveria do marrë borxh në bankat vendase. Sistemi bankar solid
02/04 16:06
Top Talk: “FUNDJAVA NDRYSHE” denoncon grabitjen e ndihmave. Arbër Hajdari ka një apel
01/04 16:52
Mjeku Vasil Llajo në Top Talk: Testet për koronën nga shteti, përfshirja e privatëve sjell konfuzion
31/03 17:02
Rama në Top Talk: Prilli muaji i zjarrit, paralajmëron një Eurobond të ri dhe flet për papunësinë
30/03 18:08
Top Talk: Gazetarët nuk duan lëmoshë, por mbështetjen që iu takon për misionin që kanë. Ja apeli
27/03 17:14
Top Talk:Solidaritet edhe për koronavirusin. Nisma e “Çelësi Media Group”,ja çfarë ofrojnë donatorët
26/03 17:50
Top Talk: Turizmi në “shok” nga Coronavirusi. 1.9 miliard euro humbje.90% e rezervimeve janë anuluar
25/03 16:52
Top Talk:Mesazhi i fortë i Spitalit Amerikan.S’ka vend për panik.Kemi gati 400 shtretër për Covid-19
24/03 16:43
Kryebashkiakët në Top Talk: Voltana Ademi duam transparencë e fonde. Leli Vlora Ok!
23/03 16:50
Top Talk: Erion Veliaj flet për dezinfektimin dhe planin për një situatë emergjencë nga Covid-19
20/03 17:18
Top Talk: Asnjë ndryshim për kreditë dhe pagesat e detyrimeve. Bankat ia hedhin topin qeverisë
19/03 17:12
Top Talk: Gjergj Luca elozhe kryeministrit, gazetari nuk është koha për to, por për Coronavirusin
18/03 17:02
Apeli i fortë i gazetarit Denis Dyrnjaja nga Top Talk për karantinimin
18/03 16:39
Top Talk:Apeli i fortë i biznesit për bankat. Toleroni shlyerjen e kredive dhe hapni kreditimin
17/03 17:22
Top Talk: Coronavirusi financiar. Ja Hapat e domosdoshëm. Flet ekspertja e financave Irena Beqiraj
16/03 17:47
Top Talk: Kryeinspektori i Republikës bën paralajmërimin e fortë për Covid-19
13/03 17:43