Youtube, çmim për “Portokalli”/ I jepet kupa e argjendtë nga CEO i Youtube
23/10/2019 19:27

Portokallia vlerësohet nga Youtube për diçka të rrallë që shumë pak krijues kanë mundur të arrijnë. Top Channel Portokalli Arkivë merr çmimin për tejkalimin e mbi 100 mijë subscribers, nënshkruesve. 170 mijë janë ndjekës të rregullt të emisionit të humorit në kanalin e Portokallisë në Top Channel. Susan Wojcicki, CEO e Youtube në një letër përshëndetje rendit meritat e stafit të Portokallisë. “Çdo person që ka bërë subscribe kanalin tuaj është ndikuar nga ajo çka keni krijuar. Ata janë frymëzuar, sfiduar apo argëtuar. Dhe ne do të dëshironim të vlerësonim të gjithë punën tuaj të vështirë me këtë kupë të argjendtë , një shenjë e vogël e vlerësimit dhe respektit që kemi për ju. Na besoni kur themi se presim me padurim të shohim ç’do të bëni më tej. 1 milion subscriber mund të duken një rrugë e gjatë nga sot, por ju jeni shumë më afër se ç’mendoni”. “Portokallia po hyn në vitin e 16 të saj tashmë është një emision jo vetëm i njohur, por një brand i suksesshëm. Një emision i cili e gjeti spektatorin shpejt, por nuk do ishte kurrë ky që është nëse nuk do të kishte qenë Top Channel dhe vizioni i Dritan Hoxhës i cili e themeloi. Jemi shumë të lumtur për këtë çmim “ , tha Altin Basha.

Ndodh në qendër të Tiranës/ Polici i shkon për kontroll, qytetari kërcen me muzikë latine
19/03 12:31
Top News/ Djali i Schwarzenegger/ I dashuruar me bukuroshen shqiptare
07/03 18:35
Top News/ Sfilata e bamirësisë/ Vajzat me shami zbresin në pasarelë
06/03 20:55
Top News/ Bleona guxon sërisht/ Provokuese me veshje transparente
05/03 21:56
Top News/ Jonida Maliqi ish-shoqes/ “Shihemi në gjyq, nuk të toleroj”
05/03 19:58
“Take Me Out Albania”/ Audicionet e emisionit më të ri në Top Channel u zhvendosën në Prishtinë
23/02 16:14
Karnavalet e Brazilit/ Miliona vetë bëhen gati për festë
19/02 12:48
Ceremonia e ‘Oscar’-ëve, bie shikueshmëria televizive
11/02 12:07
Ceremonia e 92-të e ndarjes së çmimeve Oscar, excluzivisht në Top Channel
10/02 12:12
Rebelohen kundërfigurat/ Duam edhe ne një statujë Oskar
07/02 21:44
Të ecësh me telefon, shkencëtarët: Është e rrezikshme
04/02 19:44
Surpriza dhe emocione në natën e dytë të “Top Talent 3”
01/02 16:32
Rindizet zjarri i vjetër? Mediat vazhdojnë të spekulojnë për Pitt dhe Aniston
28/01 13:18
“Take me out Albania”/ Një nga formatet e njohur televiziv në botë, së shpejti në Top Channel
27/01 14:39
Bizhuteri si vargonj/ Varëse të ekzagjëruara, moda e 2020-ës
22/01 13:09
Veprimi i kësaj gruaje është epik
16/01 17:10
Del në shitje veshja ikonë e Princeshës, fustani i preferuar i Dianës
19/11 07:09
Frika dhe magjia pushtojnë Kodrën e diellit në Tiranë/Festimi i Halloween më i veçantë në qytet
02/11 18:13
Video/ Po ecte përkrah nënës, fëmija përfundon në pusetë, ja pamjet e rënda
31/10 07:32
Youtube, çmim për “Portokalli”/ I jepet kupa e argjendtë nga CEO i Youtube
23/10 19:27