Wake Up/ Kujtim Prodani: Nuk do ta besoni por qava në koncert
07/11/2019 13:00

Ai është një kantautor i njohur, i cili gjatë këtyre 35 viteve në muzikë është prezantuar para publikut me krijime të veçanta. Po flasim pikërisht për Kujtim Prodanin, i cili së fundmi ka sjell koncertin “I am from Tirana”, ku natën e parë të tij e kishte pikërisht mbrëmë në orën 20:00 në ArTurbina, koncert i cili do të vijojë edhe mbrëmjen e sotme. Përveç këtij koncerti recital, Kujtim Prodani rreth një javë më parë ka sjell dhe projektin e tij muzikor “Xhelozia” të cilën e ka shkruar babai i tij në mars të 1989, kompozitori, Agim Prodani dhe që prej shumë kohësh kishte mbetur në sirtar.

Emisioni i plotë – Wake Up, 05 Dhjetor 2019
05/12 15:37
Wake Up/ Do të sfidonte 148 kuzhinierët më të mirë të botës, por gatuan në Thumanë e Bubq
05/12 11:58
Wake Up/ Yjet e kuzhinës botërore do të gatuajnë për banorët e strehuar në çadra
05/12 11:58
Wake Up/ Studentët e Filologjikut krijojnë aplikacion ku ti raporton dëmet e tërmetit
05/12 11:43
Wake Up/ Memorial në Lurë për viktimat nga tërmeti. Mbillen 51 filiza me emrat e tyre
05/12 11:31
Wake Up/ Arrestimi për një status në FB. Policia shkeli ligjin me qëllimin; frikësimin e publikut
05/12 11:26
Wake Up/ “Ligji ka vendosur në pallate një “gjyle” që quhet administrator”. Revolta e inxhinierit
05/12 11:09
Emisioni i plotë – Wake Up, 04 Dhjetor 2019
04/12 15:26
Wake Up/ Ndërtesat publike të pacertifikuara. Bota i certifikon çdo 20-30 vjet
04/12 12:23
Wake Up/ Te aplikacioni “termet.invent.al”, mund të nxirrni vetë të dhënat e dëmeve nga tërmeti
04/12 12:04
Wake Up/ Elvis Naçi: Po t’i hyja politikës do ishte tradhti ndaj atyre që më besojnë
04/12 12:03
Wake Up/ Elvis Naçi: Me 5.176.244 Euro të mbledhura, do të ndërtojmë 270 banesa
04/12 12:03
Wake Up/ “Këtë muaj do hamë më pak”. Historia e Xhevahires. Dha pensionin për të dëmtuarit nga tërmeti
04/12 11:51
Wake Up/ A po zhvendosen tërmetet në jug të vendit? Sizmiologët thonë JO
04/12 11:51
Wake Up/ 85% e godinave në Durrës janë në rregull. Flet inxhinieri Agim Seranaj
04/12 11:42
Wake Up/ Tërmeti ekonomik…Si do të përballohet fatura e tragjedisë
04/12 11:19
Emisioni i plotë – Wake Up, 03 Dhjetor 2019
03/12 15:55
Wake Up/ “Kthehuni mos e braktisni Durrësin” thirrja e regjisores durrsake Driada Dervishi
03/12 12:30
Wake Up/ Psikologia: Fëmijët e tërmetit na kanë këkruar libra. Dhuroni!
03/12 12:15
Wake Up/ “Banorët të marrin kursimet dhe sendet me vlerë në banesat e dëmtuara”
03/12 11:56