Wake Up/Dorian Ramaliu: Kam hapur audicionet për nuse
11/09/2019 12:14
Wake Up/ Këngëtarja Ermira Babaliu nga Amerika u gjen strehë banorëve të prekur nga tërmeti
19/02 12:38
Wake Up/ Gazetari Bibe: Shqiptarët në Greqi dalin në rrugë për tallava dhe jo për pensionet
19/02 12:31
Wake Up/ Ermira Babaliu: Këngët që krijohen sot nuk të thonë asgjë
19/02 12:30
Wake Up/ Shqiptari i filmit “Honeyland”: Pse historia e Hatixhesë na hapi dyert në “Oscar”
19/02 12:05
Wake Up/ Greqia reforma për pensionet. Preken 700 mijë shqiptarë nga kjo skemë e re
19/02 11:56
Wake Up/ Asfiksia, po ju merr jetën shqiptarëve. Këshillat e mjekut se ç’duhet bërë në këto raste
19/02 11:54
Wake Up/ Tani të gjithë bankën e keni në telefon
19/02 11:36
Rikthehen reshjet, njihuni me surprizat e motit për sot
19/02 08:20
Wake Up/ Romeo Veshaj për ndarjen me Jonida Maliqin: Çdo ndarje është e dhimbshme
18/02 13:05
Wake Up/ Romeo Veshaj flet për projektet, marrëdhënien me vëllanë, Bora Zemanin dhe Jonida Maliqin
18/02 13:03
Wake Up/ Romeo Veshaj: Së shpejti dhe ne do të kemi filmin tonë
18/02 12:54
Wake Up/ 70 mijë ndjekës në Youtube, 2 mln klikime: Jemi më shumë të famshëm se të pasur
18/02 12:42
Wake Up/ Agustin Kola pas suksesit të femrave në UEFA: Mbështetini këto vajza të talentuara
18/02 12:24
Wake Up/ Tregu i punës i deformuar, punëtorët e huaj e shohin Shqipërinë si trampolinë
18/02 12:21
Wake Up/ UZKM nis fushatën e këshillimit të maturantëve në të gjithë Shqipërinë
18/02 12:00
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Ja kur pritet të rikthehen reshjet
18/02 08:00
Wake Up/ “Nisu e shko”, live në studion e Wake Up nga Korab Shaqiri
17/02 15:34
Wake Up/ Këngëtari Korab Shaqiri: Nuk është kollaj të jesh djalë i babait të mirë, jam krenar
17/02 15:33
Wake Up/ Këngëtari Korab Shaqiri: Djali është aq i lidhur me mua sa nuk dal dot nga shtëpia
17/02 15:33
Wake Up/ Korab Shaqiri: Nuk kam dashur asnjëherë të bëhem këngëtar
17/02 15:27