Wake Up/ Briken Calja, Nënkampion i Evropës: Institucionet e sportit janë në gjumë
22/04/2019 12:44

Pak ditë më parë, Briken Calja u shpall nënkampion Evrope, duke u renditur i dyti në dy garësh me 339 kg të ngritura.

Wake Up/ Agnesa Vuthaj për jetën private: Jam e lumtur. Qyteti i dashurisë, vendi ideal për…
28/05 12:40
Wake Up/ Një teze dhe hallë si Agnesa Vuthaj, me 13 nipër dhe mbesa
28/05 12:39
Wake Up/ Agnesa Vuthaj: Karantina më frymëzoi për linjën time të veshjeve
28/05 12:07
Wake Up/ Saranda të shpallet “Qyteti i boungavilleve”
28/05 12:04
Wake Up/ Aktivistët nxjerrin goma dhe tonelata plastike nga gjiri i Sarandës
28/05 11:46
Wake Up/ Burgu i Prishtinës kthehet në muze. U ndërtua në fund të viteve 1940
28/05 11:26
Wake Up/ INSTAT:Të rinjtë shqiptar as në punë, as në shkollë. Kemi nivelin më të lartë në rajon
28/05 11:21
Wake Up/ Sondazhi: Shqiptarët s’kanë frikë nga KOVID-19. Shqetësimi kryesor është ekonomia
28/05 11:17
Parashikimi i motit, ja çfarë pritet të ndodhë sot
28/05 08:34
Wake Up/ Shtypi i ditës, 28 Maj 2020
28/05 08:29
Wake Up/ Historia e motër Files. Si ndryshoi jeta e saj kur vendosi t’i dedikohej Zotit
27/05 12:01
Wake Up/ Ilir Shaqiri: Marr shumë mesazhe nga shqiptarë që pse nuk i ke mësuar vajzës shqip
27/05 11:57
Wake Up/ “Gënjeshtrat e mrekullueshme” të Emilisë, vajzës së balerinit Ilir Shaqirit
27/05 11:37
Wake Up/ Pse një pjesë e shtetit do vazhdojë të punojë nga shtëpia?
27/05 11:20
Wake Up/ Automjetet elektrike, si zgjidhje për transportin në Shqipëri? Gonxhja zbulon projektin
27/05 11:10
Wake Up/ Konfindustria: 20% e bizneseve në faliment. Në dy muaj dëmi ekonomik 2 mld dollarë
27/05 11:08
Parashikimi i motit, ja zonat ku pritet të ketë reshje
27/05 08:17
Wake Up/ Shtypi i ditës, 27 Maj 2020
27/05 08:08
Wake Up/ “Leta kapela”, zonja që kurrë nuk del nga shtëpia pa një nga 60 kapelet e saj
26/05 12:59
Wake Up/ Futbollisti Eros Grezda: Këto janë dy shtetet që nuk do i thoja jo ofertave…
26/05 12:57