Wake Up/Arta Dollani: Liqeni i Ohrit në UNESCO-s, tani do kemi më shumë mbështetje financiare
19/07/2019 14:06

Pjesa shqiptare e rajonit të liqenit të Ohrit, tashmë është pjesë e listës së pasurive Botërore të UNESCO-s.

Wake Up/ Besart Kadia: Për shkak të trafikut Tirana nuk është qytet për biznes
21/01 12:51
Wake Up/ Dr. i Arkivave: Shenjtërimi i “Nënë Terezës” jo feste zyrtare. Vendimi ishte politik
21/01 12:37
Wake Up/ Eksperti Gjoka: 200 orë humbje kohe në trafikun e Tiranës na kushton 400 mijë lekë
21/01 12:34
Wake Up/ Drejtori i Arkivave mbështet deputetin Murrizi: 21 janari Festë Kombëtare
21/01 12:24
Wake Up/ Debati; Pse ngjarjet historike “refuzohen” si festa zyrtare?!
21/01 12:04
Wake Up/ 4 mijë raste të reja me diabet, dimri shton rrezikun
21/01 11:59
Wake Up/ Në Elbasan mungon vaksina e gripit
21/01 11:43
Wake Up/ Mamaqi: E kam ftuar Bes Kallakun në premierën e filmit. Uroj të vijë
21/01 11:42
Wake Up/ Ermal Mamaqi “zbulon” rolin e kryeministrit Rama: Ai është daja im
21/01 11:41
Wake Up/ 700 mijë euro për filmin “I Love Tropoja” 3 herë më shumë se i pari
21/01 11:39
Wake Up/ Enca dhe Arjola ndajnë të njëjtin të dashur nga Tropoja në Tiranë
21/01 11:38
Wake Up/ “Zgëqet”, burrat me bark dhe të pisët frymëzojnë filmat e Mamaqit
21/01 11:36
Wake Up/ Ylljet Aliçka me pjesën “Letra” sjell në “Metropol” një histori krejtësisht personale
20/01 12:33
Wake Up/ “Më shkruajti ideatorja e logos Truman pas lajmit për plagjiaturë”
20/01 12:12
Wake Up/ Fisnik Ismaili: Përgjigja ime akuzave për kopje të logos së Tiranës
20/01 12:10
Wake Up/ Mot i bukur në dimër është shumë i rrezikshëm. Ja pse
20/01 12:00
Wake Up/ “Përse Elvana Gjata celebroi dasmën time”
20/01 11:41
Wake Up/ Tri herët që Jonida Vokshi gëlltiti lotët gjatë dasmës së saj
20/01 11:41
Wake Up/ Jonida Vokshi flet për herë të parë për dasmën dhe shtatzëninë
20/01 11:41
Wake Up/ Kur ndodhin më shumë aksidente? Statistikat: Të hënave nga ora 08.00-12.00
20/01 11:23