Wake Up, 9 Nëntor 2018, Pjesa 3
09/11/2018 15:11

Tema: A mjafton, libri të jetë "bestseller" që të lexohet?! Te ftuar: Jeta Shyle Tema: Çfarë ofron jeta kulturore e kryqytetit këtë fundjavë? Tema: Enada Hoxha, tribut për mjeshtrin Agron Aliaj 30 vjet nga premiera e "Zhizel" Te ftuar: Enada Hoxha

Epsodi i plotë – Wake Up, 16 Shtator 2019
16/09 14:05
Wake Up/Frika nga shkolla, çrregullimi psiko-emocional që prek fëmijët nga 5-14 vjeç
16/09 12:47
Wake Up/Çfarë mendon Alesia Bami për Edi Manushin dhe Ilda Bejlerin?
16/09 12:08
Wake Up/Me temën “Injoranca vret”, starton sot Festivali i Filmit për të Drejtat e Njeriut
16/09 12:01
Wake Up/Miss kartëmonedha shqiptare “shpallet” 200 lekëshi i ri
16/09 11:45
Wake Up/Ja si nisi dita e parë e mësimit në Shkollën Kosova
16/09 11:19
Epsodi i plotë – Wake Up, 13 Shtator 2019
13/09 13:49
Wake Up/ Capital T zbulon të ftuarit special në koncertin e tij
13/09 12:37
Wake Up/ Capital T: Ja çfarë do të shihni në dokumentarin e jetës sime
13/09 12:18
Wake Up/ Capital T: Nuk i dua klikimet e fryra janë joreale
13/09 12:13
Wake Up/ Capital T rrëfehet si asnjeherë tjetër në Wake Up
13/09 11:40
Wake Up/ Aktori i humorit Sandër Ruçi: Pas aksidentit mu duk sikur dola për herë të parë në skenë
13/09 11:30
Capital T: Humanizmi për të bërë mirë por dhe për të inspiruar të tjerë
13/09 11:28
Wake Up/ Ndihma e shpejtë Shqiptarët të ndërgjegjësuar por pak dinë ta japin ndihmën e parë
13/09 11:25
Wake Up/ Fundjava sportive në Wake Up nga Endi Tufa
13/09 11:15
Wake Up/ Arsyet pse shqiptarët po dëbohen nga Gjermania
13/09 11:06
Episodi i plotë – Wake Up, 12 Shtator 2019
12/09 13:27
Wake Up/ Grupi TNT, flet për bashkëpunimet me Capital T dhe Mc Kresha
12/09 11:22
TNT Live në Wake Up
12/09 11:04
Wake Up/ Shkrimtari Luan Rama zbulon sekretet e konsujve francezë
12/09 11:03