Wake Up, 26 Korrik 2019, Pjesa 3
26/07/2019 11:35

Tema: Çift edhe në serialin e shumëpërfolur "Gangs of London" Aktorët shqiptarë, Eri dhe Orli Shuka Të ftuar: Ermelinda Shuka, Orli Shuka Tema: Për herë të parë, "Pjeshka Festival" mbërrin në Shengjin Art dhe kulturë në festivalin e muzikës elektronike, në datat 2, 3 dhe 4 gusht Lidhje me Skype: Liam Mandiaro Tema: Stafi Wake Up Të ftuar: Ermal Kellici, Edlira Sulejmani, Jurgen Duro, Malvina Gorreja, Vilma Kerçiku, Aida Tuci, Ilva Osmeni Inserti: Stafi Wake Up Lidhje LIVE nga transmetimi Lidhje LIVE: Oriela Nebiaj

Wake Up/ Branka Petriç hap pas 10 vitesh valixhen e kujtimeve të bashkëshortit Bekim Fehmiu
20/02 12:33
Wake Up/ Bekim Fehmiu, “Odisea’ shqiptar në një film-dokumentar me regji të Valmir Tertinit
20/02 12:32
Wake Up/ Për herë të parë një anketim kombëtar për kopshtet; Larg standardeve evropiane
20/02 12:30
Wake Up/ Rinaldo Sata, fotografi provokues. Puna me Bella Hadid, Eva Herzigova apo Harper Bazaar
20/02 11:45
Wake Up/ Alarmi: Metalet toksike në lumin e Lanës, 104 herë më shumë se standardi i BE
20/02 11:42
Wake Up/ OSHEE: Vjedhësit e energjisë do dënohen edhe me burg edhe gjobë. Ja pse këto masa
20/02 11:29
Reshje dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
20/02 07:38
Wake Up/ Këngëtarja Ermira Babaliu nga Amerika u gjen strehë banorëve të prekur nga tërmeti
19/02 12:38
Wake Up/ Gazetari Bibe: Shqiptarët në Greqi dalin në rrugë për tallava dhe jo për pensionet
19/02 12:31
Wake Up/ Ermira Babaliu: Këngët që krijohen sot nuk të thonë asgjë
19/02 12:30
Wake Up/ Shqiptari i filmit “Honeyland”: Pse historia e Hatixhesë na hapi dyert në “Oscar”
19/02 12:05
Wake Up/ Greqia reforma për pensionet. Preken 700 mijë shqiptarë nga kjo skemë e re
19/02 11:56
Wake Up/ Asfiksia, po ju merr jetën shqiptarëve. Këshillat e mjekut se ç’duhet bërë në këto raste
19/02 11:54
Wake Up/ Tani të gjithë bankën e keni në telefon
19/02 11:36
Rikthehen reshjet, njihuni me surprizat e motit për sot
19/02 08:20
Wake Up/ Romeo Veshaj për ndarjen me Jonida Maliqin: Çdo ndarje është e dhimbshme
18/02 13:05
Wake Up/ Romeo Veshaj flet për projektet, marrëdhënien me vëllanë, Bora Zemanin dhe Jonida Maliqin
18/02 13:03
Wake Up/ Romeo Veshaj: Së shpejti dhe ne do të kemi filmin tonë
18/02 12:54
Wake Up/ 70 mijë ndjekës në Youtube, 2 mln klikime: Jemi më shumë të famshëm se të pasur
18/02 12:42
Wake Up/ Agustin Kola pas suksesit të femrave në UEFA: Mbështetini këto vajza të talentuara
18/02 12:24