Wake Up, 19 Prill 2019, Pjesa 3
19/04/2019 11:27

Tema: 30 vjeçarja paguhet për të testuar shijen e vezëve të Pashkës! Tema: Angli, 9 vjeçarja dhuron 1000 vezë pashkësh për fëmijët e sëmurë! Tema: " Vulë", filmi që "provokon" me jetën e shthurur të diplomatëve I vlerësuar në Festivalin e Sirakuzës, vjen së shpejti premier në Tiranë Te ftuar: Valmir Tertini Tema: A është më lehtë të miqësohemi me një qen, se me një njeri? Përgjigjen e merrni këtë fundjavë në dramën “Historia e kopshtit zoologjik” Te ftuar: Enerjeta Jani Fuga, Kristian Koroveshi

Rikthehen reshjet, njihuni me parashikimin e motit
26/05 08:32
Wake Up/ Shtypi i ditës, 26 Maj 2020
26/05 08:04
Wake Up/ Më mirë zgjimi herët apo vonë?! Ç’mendojnë dy artiste, një kryetar Bashkie dhe një blogere
25/05 12:34
Wake Up/ Pushimet e Rudina Dembacajt: Ato dy lek që më kanë mbetur do t’i shpenzoj në Shqipëri
25/05 12:26
Wake Up/ Rudina Dembacaj: Tani do të kem kanalin tim në Youtube
25/05 12:26
Wake Up/ Blogeria Sara Karaj: Dua të më kthehen lekët e biletave që kisha prerë për pushimet
25/05 12:11
Wake Up/ Rosela Gjylbegu 4 vite pa këngë të re. Ja cila është arsyeja?
25/05 12:11
Kryebashkiaku i natës: Ja kur do të fillojë jeta e natës në kryeqytet
25/05 12:10
Wake Up/ Mirgit Vataj: Policia të konsiderojë gjetjen e fëmijëve të humbur përmes Facebook-ut
25/05 11:37
Wake Up/ Çdo tre ditë në Shqipëri humb një fëmijë
25/05 11:22
Wake Up/ Tulipani Shqiptar merret në mbrojtje. Rritet në Surroj të Kukësit
25/05 11:21
Wake Up/ Cilat janë nevojat e familjeve shqiptare. Sondazhi për pasojat social-ekonomike
25/05 11:21
Wake Up/ Shtypi i ditës, 25 Maj 2020
25/05 10:28
Wake Up/ Parashikimi i motit/ Temperatura deri në 30 gradë celcius, java nis me mot të nxehtë
25/05 10:18
Wake Up/ Fikret Shatri, vrapoi 80 km nga Prishtina në Istog. Sfida e radhës Prishtinë-Tiranë
22/05 12:59
Wake Up/ Besa Kokëdhima: Në Shqipëri përballem me dhunë psikologjike
22/05 12:40
Wake Up/ Ja pse i ngjaj më shumë babait tim Koço Kokëdhima
22/05 12:28
Wake Up/ Kush është partneri i Besa Kokëdhimës këtë herë?. Nga projekti “C’est la vie” te i radhës
22/05 12:27
Wake Up/ Këto dy muaj e lamë rehat natyrën. Dita e Biodiversitetit, sfidat dhe problematikat
22/05 11:36
Wake Up/ Nuk ka rritje të çmimit të biletës së urbanit. Shoqata: As e kemi kërkuar këtë
22/05 11:25