Wake Up, 17 Korrik 2019, Pjesa 2
17/07/2019 10:26

Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Projekligji i shumëdebatuar i rezervave të naftës Kosto që do të paguhet nga tarifat e shtuara mbi naftën, godet konsumatorin Të ftuar: Fatos Çoçoli

Wake Up/ Ylljet Aliçka me pjesën “Letra” sjell në “Metropol” një histori krejtësisht personale
20/01 12:33
Wake Up/ “Më shkruajti ideatorja e logos Truman pas lajmit për plagjiaturë”
20/01 12:12
Wake Up/ Fisnik Ismaili: Përgjigja ime akuzave për kopje të logos së Tiranës
20/01 12:10
Wake Up/ Mot i bukur në dimër është shumë i rrezikshëm. Ja pse
20/01 12:00
Wake Up/ “Përse Elvana Gjata celebroi dasmën time”
20/01 11:41
Wake Up/ Tri herët që Jonida Vokshi gëlltiti lotët gjatë dasmës së saj
20/01 11:41
Wake Up/ Jonida Vokshi flet për herë të parë për dasmën dhe shtatzëninë
20/01 11:41
Wake Up/ Kur ndodhin më shumë aksidente? Statistikat: Të hënave nga ora 08.00-12.00
20/01 11:23
Wake Up/ Back To Black nga Amy Winehouse
17/01 14:28
Emisioni i plotë – Wake Up, 17 Janar 2020
17/01 13:16
Wake Up/ Eli Fara: Ja pse në ’89 shumë prindër i quajtën vajzat Elifara
17/01 13:10
Wake Up/ Eli Fara dhe Aurela Gaçe së shpejti me një baladë
17/01 13:09
Wake Up/ Jozefina Simoni, “rikthen” në skenë Amy Winehouse!
17/01 12:56
Wake Up/ Të rinjtë e shkollës profesionale në Elbasan: Mësojnë zanate për të gjetur punë
17/01 12:56
Wake Up/ Këshillën e kujt kompozitori mban si moto në jetë Eli Fara
17/01 12:51
Wake Up/ Eli Fara kujton me nostalgji kohën kur ishte mësuese
17/01 12:49
Wake Up/ Marina Fara këshilltarja muzikore e mami Elit. “Ajo ka shije muzikore”
17/01 12:40
Wake Up/ Eli Fara: Stresin e ftova unë në bashkëpunim. Ja pse?
17/01 12:33
Wake Up/ Studimi: Të pasurit jetojnë mesatarisht 9 vite më shumë se të varfërit!
17/01 12:22
Wake Up/ 72% e shqiptarëve të punësuar në privat punojnë në fundjavë dhe për festa zyrtare
17/01 12:09