Wake Up, 13 Qershor 2019, Pjesa 2
13/06/2019 11:01

Tema: Almanak, Çfarë ka ndodhur sot? Tema: Krijohet profili i viktimave të shkaktuara nga aksidentet rrugore 25% nuk e vendosin rripin e sigurimit, 52 % nuk ndalojnë te vizat e bardha, 34% i mbajnë fëmijët në sediljen e parë Të ftuar: Mitat Tola

Wake Up/ Ja çfarë thotë Heidi Lushtaku për Armina Mevlanin
05/06 11:59
Wake Up/ Heidi Lushtaku: Aktrimi është qëllimi im
05/06 11:59
Wake Up/ “Smart Heritage”, rruga digjitale e promovimit të turizmit, nis me Muzeun e Durrësit
05/06 11:17
Wake Up/ Sonte dilni të shihni eklipsin hënor. Më 21 qershor shënoni në kalendar eklipsin diellor
05/06 10:59
Wake Up/ Kur për “fe dhe moral” nuk lejon fëmijët në shkollë. Debati pas rastit të Kamzës
05/06 10:47
Wake Up/ Kriza ekonomike e bashkive pas pandemisë. 12 propozime për rimëkëmbjen
05/06 10:26
Vranësira dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit
05/06 08:38
Wake Up/ Shtypi i ditës, 5 Qershor 2020
05/06 08:15
Wake Up/ Kampionia Getta Beqa: Si të ndryshosh trupin për 30 ditë me ushtrime në kushte shtëpie
04/06 11:54
Wake Up/ Modeli i artistit të angazhuar në Shqipëri me statuse Facebooku dhe foto Instagrami
04/06 11:37
Wake Up/ Edmond Drishti, shqiptari i policisë në New Jersey tregon për situatën e protestave
04/06 10:38
Wake Up/ Peticion për votën e diasporës. Emigrantët kërkojnë sistem proporcional me lista të hapura
04/06 10:07
Wake Up/ Maturantët në provim: Testi me alternativa, korrigjimi elektronik dhe pragu i kalueshmërisë
04/06 09:53
Vazhdon rritja e temperaturave, njihuni me parashikimin e motit
04/06 08:06
Wake Up/ Shtypi i ditës, 4 Qershor 2020
04/06 08:03
Wake Up/ Ofchestra, vokalisti rrëfen si e bëri djalin pjesë të klipit “Dance Dance”
03/06 12:56
Wake Up/ Incidenti i gazetares shqiptare në raportim. Djali i ndërhyn në lidhjen direkte
03/06 11:32
Wake Up/ Dalin rezultatet e testit të KOVID për ekipin e Bylisit. Të gjithë dalin negativë
03/06 11:27
Wake Up/ Rinis futbolli. Çfarë ndodh sot me Superligën, pas 3 muajsh pushimi
03/06 11:05
Wake Up/ Shqiptarët me sytë nga feja: Dera ku trokasin për zgjidhjen e halleve të përditshme
03/06 10:59