Vizat, Ngjela sulmon Ramën në “Open”: Duhet të jepte dorëheqjen!
18/04/2019 21:59

Spartak Ngjela deklaroi në studion e emisionit “Open” të Eni Vasilit se kryeministri Edi Rama duhet të jepte dorëheqjen pas vendimit të Parlamentit të Holandës për rikthimin e vizave me Shqipërinë.

Open- “Do të arrestohet në flagrancë”, Ngjela akuzon Metën, debaton me Balliun, Çupin dhe Dervishajn
21/02 01:54
Ja çfarë pritet të ndodhë me 2 Mars, flasin në Open: Ngjela, Çupi, Balliu dhe Kadilli
21/02 00:30
Këshilltari i Presidentit Meta, Dervishaj zbulon dekretin që do firmosë Meta në 2 Mars
20/02 22:45
Deklarata surprizuese e Ngjelës: Në zgjedhjet e vitit 2021 Rama dhe Basha nuk marrin pjesë
20/02 22:44
Kadilli: Zbardh skemën, ja qëllimi i Mazhorancës ndaj Presidentit dhe reagimi i Metës
20/02 22:26
Frrok Çupi: Ilir Meta po kërcënon Amerikën. Vendi ndodhet në një “fluskë” frike
20/02 22:23
Ndizet debati në Open, Eni Vasili të ftuarve: Ju kërkoj të gjykoni me mëndje të ftohtë
20/02 22:23
Këshilltari i Metës përplaset me Ngjelën dhe Çupin në Open. “Nuk ju lejoj të fyeni Presidentin”
20/02 22:20
“Ti mund ta kesh profesion të mbrosh një budalla”, replika të forta me Ngjelës dhe Balliut
20/02 22:16
Av. Ngjela paralajmëron arrestimin e Metës nëse del në shesh, citon kodin penal
20/02 22:16
Open- Nga duartrokitjet për Ramën tek “kërcënimet” për tanke. Meta: Jam i përgatitur për gjithçka
18/02 01:30
Meta komenton padinë e Ramës ndaj Haradinajt, “veprim pa sens, nuk le impakt pozitiv”
17/02 23:53
Meta tregon bisedat e fshehta me Ambasadën Amerikane, replikon ashpër me Dudushin
17/02 23:45
Presidenti Meta komenton ligjin “anti-kçk”, veprim i sforcuar që bëhet për fushatë elektorale
17/02 23:21
Çfarë paralajmëron Meta? Ata mund të vijnë edhe me tanke, jam i përgatitur për gjithçka
17/02 23:12
Shpjegimi popullor që Meta i bën “përplasjes” për Kushtetuesen… Kjo është me rrujt anëtarin…
17/02 23:10
“Mafioz që i bëjnë këtë lojë Presidentit të vendit”, Ilir Meta shpërthen në Open
17/02 22:56
“Do mbroj Gjykatën Kushtetuese nga kapja”, Rakipllari-Metës: Si do e bëni mbrojtjen?
17/02 22:54
“Nqs doni të bëni zhurmuesin bëjeni” Presidenti Meta debaton me analistët në Open
17/02 22:43
Meta në Open: Grushti i shtetit duhet për të mundësuar që paratë të shkojnë aty ku duhet
17/02 22:40