Vip Club/ Një make up për setin fotografik të Angela Martini
27/11/2018 12:00

Vip Club zbuloi disa nga preferencat e Angela Martini, duke nisur nga flokët e gjatë dhe me onde të lëshuara, e buzët nude deri tek parfumi i saj i preferuar, të cilin Angela preferoi ta mbante sekret.

Wake Up/ Aktorja Eni Jani flet për eksperiencën e saj të parë me instagramin
19/04 12:55
Makina e së ardhmes, në Kinë po shkohet përtej mjeteve elektrike
19/04 12:11
Problemet e “Galaxy Fold”, Samsung nuk do ta shtyjë datën e lançimit
19/04 11:59
Gara për bagetën më të mirë
18/04 13:37
Në Shtëpinë Tonë/ Florian Agalliu mund kampionin xhudist Jon Vrenozin
18/04 12:02
Në Shtëpinë Tonë/ Shikoni se si i riu nga Shkodra e kthen qeramikën në art
18/04 11:55
Wake Up/ Për Ema Andrean s’është kurrë mjaftueshëm të përballesh me diktaturën
18/04 11:44
Wake Up/ Gjon’s tears, fansat shqiptar mbështetja më e madhe
18/04 11:18
Kina ndërton një bazë marsiane në shkretëtirën e Gobit
18/04 10:58
Studimi/ Kush punon më gjatë, ka më pak produktivitet
18/04 10:57
Vuajnë nga stresi, 9 në 10 meshkuj kanë ankth, pagjumësi e gastrit
17/04 13:21
Studim: Janë vërtetë të rrezikshme mbushjet dentare me amalgamë?
17/04 13:11
Wake Up/ Iljard Shaba, “Revolucion” me violonçel
17/04 12:49
Komunikim me anë të dritës?!
17/04 12:35
Instalacion me sistemin diellor në tarracën e Muzeut të Nju Jorkut
17/04 12:33
Vetitë kuruese të bimës së Kokoçelit
17/04 11:55
Në Shtëpinë Tonë/ Koleksionisti nga Durrësi që ka makinat e komunizmit
17/04 11:53
Wake Up/ Kledi Kadiu: Martesa ma ka ndryshuar komplet jetën
16/04 12:31
“Në shtëpinë tonë”/ Zadrima, shumë arsye se përse duhet ta vizitoni
16/04 12:01
“Në shtëpinë tonë”/ Mjeku popullor: Rigoni rregullon funksionin e mëlçisë
16/04 11:58