“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar në Tiranë”, gazetari zbulon 2 foto ekskluzive
17/01/2020 18:03

Gazetari Ronaldo Sharka ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku ndau detaje të panjohura të jetës së tij. Ronaldo tregoi se e kishin bullizuar për 11 vite në qytetin e tij të lindjes, në Lushnje, madje gjatë asaj kohe kishte menduar vetvrasjen si rrugëzgjidhje. Fatmirësisht pasioni për të qenë pjesë e televizionit bëri që të niste një jetë të re në Tiranë, aty ku edhe kreu studimet për psikologji. Edhe pse tashmë duket se të gjitha i përkasin të shkuarës, Ronaldo rrëfeu për herë të parë në një studio televizive se i është dashur të punojë për pak kohë në Greqi, për të mbuluar shpenzimet e jetesës në Tiranë. “Në Greqi punoja në bujqësi, vilja pjeshkë”, tregoi ai, duke shtuar se është shumë krenar për gjithë sakrificat që ka bërë për të arritur aty ku është.

Ftesë në 5, Nga veset te njohja me burrin, Arta Bajrami i thotë të gjitha, 27 Maj 2020, Pjesa 1
27/05 21:31
Ftesë në 5, 103 vjeçarja nga Peqini, nga japrakët te kërkesa për Edi Ramën, 27 Maj 2020, Pjesa 2
27/05 21:31
Ftesë në 5, Eli G kurorëzon lidhjen me Klaudian me puthje mes VIP-sh botërorë, 27 Maj 2020, Pjesa 3
27/05 21:30
Ftesë në 5, A janë nuse për shtëpi Xhensila, Sara & Daljana? Testi e vërteton, 27 Maj 2020, Pjesa 4
27/05 21:29
103 vjeçarja ysht “live” me okllai në dorë
27/05 20:42
“Sikur kisha litarin në fyt”, momenti i trishtë i modeles
27/05 20:42
Nuse tradicionale si Xhensila Pere: Nxjerr tapetat në ballkon dhe…
27/05 20:41
Bashkëjetesë me vjehrrën dhe dorëzim rroge? Ç’do bënin vajzat seksi të ekranit?
27/05 20:41
Ish-banori i Big Borther baba për herë të parë? Ja momenti dyshues
27/05 20:40
Kam qarë pafund, si ia rrëmbeu zemrën Klaudias ish-banori i Big Brother?
27/05 20:40
Puthja e tyre u klikua 15 milion herë, ish banori i BB tregon si ndodhi
27/05 20:39
Kërkesa e pazakontë e 103 vjeçares për Ramën: Ishalla këput mish dhe…
27/05 20:39
Nëna 103 vjeçare nga Peqini ruan “një sekret” në xhepin e përparëses
27/05 20:39
Fejesë 1 muaj pas njohjes, Arta Bajrami zbulon çfarë ndodhi
27/05 20:38
Me 7 kunata, këngëtarja tregon si e komplimentojnë më shpesh
27/05 20:38
Zënka e fundit me bashkëshortin, Arta Bajrami: Ishte dje në darkë!
27/05 20:37
S’i flet burrit për një muaj, gazetarja zbulon çfarë e bezdis pafund
26/05 20:48
I ngriu fytyra pas botox-it, komenti epik që i bëri e ëma
26/05 20:46
Gjesti prekës i këngëtarit: Do adoptojmë një fëmijë rom!
26/05 20:46
Talent më vete, këngëtari paska bërë namin edhe para karantinës!
26/05 20:45