Vetëm fitorja na mban në garë për kualifikim, Shqipëria synon 3-pikëshin në Stamboll
11/10/2019 08:25

Eduardo Reja në pankinë dhe Ledian Memushaj kapiten në fushë. Të dy këta personazhe ishin prezent në konferencën për shtyp në Stamboll, për të prezantuar sfidën eliminatore që do të luhet sonte ndaj Turqisë.

Edicioni Informativ, 05 Gusht 2020, Ora 19:30
05/08 20:15
Ndarja e Shqipërisë në 4 rajone/ PD dhe LSI akuzojnë Ramën: Merr në dorë të gjitha fondet e BE
05/08 19:54
Top News – Shiu shuan flakët në vend/ MM-u dogjën 140 ha shkurre e pyje
05/08 19:54
“Pandemia goditi ekonominë”/ Këshilli Mbikëqyrës i BSh le të pandryshuar normën e interesit
05/08 19:48
Covid-19, Ministria pranon shifrat/ Më shumë shtrime në dy spitalet se raportimet zyrtare
05/08 19:45
6 viktima dhe 139 raste/ Tirana mbetet vatra kryesore me numrin më të madh të infektimeve ditore
05/08 19:43
Flor Binaj & Ori Nebijaj qajnë hallet nën det – Pushime On Top 3
05/08 19:40
Top News – Qindra viktima në Bejrut/ ‘Arrest shtëpie për përgjegjësit’
05/08 19:38
Top News – Sejko-ekonomia nis rritjen me 2021/ Rikuperimi pas pandemisë
05/08 19:13
Top News – Sekuestro ndaj Ndroqit/ Avokati-ka shkelje të rënda ligjore
05/08 18:20
Top News – Vrasja e taksistit/ Policia shoqëron disa të dyshuar
05/08 17:43
Top News – Bejrut, pas shpërthimit/ Ajër toksik, ikni nga qyteti
05/08 17:36
Top News – Moti i keq në Kosovë/ Paralajmërime për përmbytje
05/08 17:35
Top News – 6 viktima dhe 139 të infektuar/ Rekord infektimesh
05/08 17:20
Top News – Vajzat më mirë se djemtë/ Mësimi në kohë pandemie
05/08 17:14
Top News – Ekonomia e Suedisë/ U godit më pak nga koronavirusi
05/08 17:06
Top News – Bilanci në Kosovë/ 15 viktima dhe 218 raste të reja
05/08 17:01
Liga Profesioniste e futbollit shqiptar mbledhje me drejtuesit e lartë të FSHF
05/08 16:44
Top News – Berisha, skema e dyshimte/ Pagesat nga kompani Boronicash
05/08 16:41
Teuta, fituese e kupës/ Presidenti i ekipit tregon për vështirësitë e sezonit
05/08 16:38