Vetëm fitorja na mban në garë për kualifikim, Shqipëria synon 3-pikëshin në Stamboll
11/10/2019 08:25

Eduardo Reja në pankinë dhe Ledian Memushaj kapiten në fushë. Të dy këta personazhe ishin prezent në konferencën për shtyp në Stamboll, për të prezantuar sfidën eliminatore që do të luhet sonte ndaj Turqisë.

Akuzat për shkarkimin e Trump/ Demokratët amerikanë nuk ndalen në nismën ndaj presidentit
06/12 20:34
Familjet në nevojë pa strehë/ Durrës, pallati i tyre u shpall i pabanueshëm pas tërmetit
06/12 20:29
Dritat e festave në Durrës/ Pas tërmetit banorët përpiqen ti kthehen përditshmërisë
06/12 20:23
I shpëtuan tërmetit/ Surpriza për Alesjon dhe Aurelin, takohen me Ronaldon dhe Buffon
06/12 20:19
Edicioni Informativ, 6 Dhjetor 2019, Ora 19:30
06/12 20:11
Raketat/ Turqia nuk ka ndërmend të zmbrapset nga linja e saj me Moskën
06/12 20:05
Washington post artikull për tërmetin
06/12 19:57
Macron: Shqipëria dhe Maqedoni nuk janë akoma gati
06/12 19:52
Basha nga Durrësi: Të përshpejtohet urgjentisht procesi i vlerësimit përfundimtar
06/12 19:48
Ekspertët shqiptarë në teren/ Verifikojnë banesat ë dëmtuara nga tërmeti në Durrës
06/12 19:42
500 shtëpitë që do të ndërtojë Turqia/ Shumë shpejt përfundon projekti dhe më pas nis puna në terren
06/12 19:41
Rikthehen në shtëpitë e dëmtuara/ Durrës, banorët ikin nga hoteli ku ishin strehuar pas tërmetit
06/12 19:39
Thaçi në Berlin: BE-ja me standarde të dyfishta
06/12 19:37
Katër prokurori hetojnë ndërtimet/ Në kërkim të ekspertëve për këqyrjen e objekteve para shkatërrimit
06/12 19:36
Dëmtohen monumentet në Krujë/ Meta takon edhe banorët e prekur nga tërmeti
06/12 19:12
Trump, trysni vendeve anëtare: Kontribuoni më shumë financiarisht për NATO-n
06/12 18:29
Basha nga Durrësi: Të përshpejtohet urgjentisht procesi i vlerësimit përfundimtar
06/12 17:21
Nga çadrat te kontenierët/ Nis zhvendosja e banorëve të prekur nga tërmeti
06/12 16:37
Historia/ 84-vjeçari i mbijetoi dy tërmeteve, atij të vitit 1979 dhe atij të 26 nëntorit
06/12 16:30
Banesat e siguruara/ 12 mln euro do zhdëmtojnë kompanitë e sigurimit
06/12 16:28