Veprimi i kësaj gruaje është epik
16/01/2020 17:10

Një moment gazmor është kapur sot me kamer në Lezhë , ku një zonjë i thërret një personi duke i fishkëllyer.

Top News – Rikthimi i Çiljetës/ Zbulon pak nga projekti i ri
03/07 19:21
Top News – Gruaja e Will Smith/ “Tradhëti” me bekimin e tij
03/07 19:11
Top News – Dhunohet nga bashkëshorti/ Christina Ricci kërkon divorcin
02/07 22:53
Top News – “Made in America’/ Jay-Z anulon koncertin e përvitshme
02/07 19:59
Top News – Publikohet klipi ‘Aman’/ Dafina, Ledri e Lumi B bëhen bashkë
02/07 01:33
Top News – Meghan dhe Harry/ Duan 1 milion dollarë për 1 fjalim
01/07 21:47
Top News – Këngëtarja e njohur/ Sia zbulon se është bërë gjyshe
01/07 20:14
Top News – U nda nga e dashura/ Ryan Seacrest pushime me një tjetër
30/06 21:01
Top News – Këngëtarja Shqiptare/ Dua Lipa, bashkëpunim me Madonën!
30/06 19:27
Top News – Adriola Dushi 27 vjeç/ Festa e ditëlindjes në jug
30/06 00:50
Top News – Nuk e fsheh më/ Çili video me Alban Hoxhën
26/06 22:08
Top News – Big Basta dhe Vesa/ Bashkë edhe në këngë
26/06 19:11
Top News – Dështojnë planet/ Andele heq dorë nga albumi
26/06 19:09
Top News – Prindërit më seksi/ Babai i Dua Lipës ‘çmend’ Britaninë
25/06 19:50
Top News – Pushime në jaht 15 mln £/ CR7 & Georgina, ‘harrojnë covid-19’
25/06 19:33
Top News – Albumi i ri/ Capital T zbulon detajin e veçantë
24/06 20:46
Top News – “Provat” e bashkëpunimit/ Tuna, Yll Limani dhe Soni Malaj!
24/06 18:50
Top News – “Black Eyed Peas”/ E vërteta e largimit të Fergie
23/06 20:01
Top News – Yjet e ‘Riverdale’/ E vërteta e abuzimeve seksuale
23/06 19:55
Top News – Sara jep provat/ E dashura e Ledrit shtatzëne
22/06 19:51