Vazhdojnë reshjet e shiut dhe uljet e temperaturave, ky është parashikimi i motit për fundjavën
30/11/2019 09:00

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në të gjithë territorin.

Dimri i gjatë i familjes Daçi/ Pa para dhe në një strehë që po rrënohet
22/01 12:44
Prodhimi i sapunit tradicional/ Gratë e Vlorës që mbijetojnë duke e punuar
22/01 12:39
Shefi i Amazon akuzon sauditët se e kanë përgjuar
22/01 12:28
Peshkimi pa kontroll/ KLSH zbulon shkelje nga GPS deri tek midhjet
22/01 12:23
Londër/ Kapet vrasësi i shqiptarit
22/01 12:22
Itali, “Sardelet“/ Lëvizja popullore që sfidon Salvinin
22/01 12:05
Greqia bëhet me një grua Presidente
22/01 12:03
41 vite burg për të akuzuarit e “Syri i Popullit”
22/01 11:59
Rasti i rrallë/ Indi, lind dhia me fytyrë njeriu
22/01 11:49
Thaçi për Bloomber: Kosova shumë shpejt me qeveri të re
22/01 11:45
Gjyqi Trump/ përplasje të ashpra në Senatin amerikan
22/01 11:41
Virusi nga Kina/ SHBA konfirmon rastin e parë, si është situata në Europë?
22/01 11:37
Vrau ‘gangsterin’ shqiptar në sy të familjes, arrestohet 22-vjeçari
22/01 11:09
Korçë/ Vazhdon zjarri në Çardhak
22/01 11:01
Fier/ Protesta kundër OSHEE-së, Baçi: Banorët po vidhen ngado pa mëshirë
22/01 10:59
Çfarë ndodhi mbrëmë në Vlorë? Renea aksion ‘blic’
22/01 10:32
Thyen arrestin e shtëpisë, 36-vjeçari kapet duke vjedhur
22/01 10:01
“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima – Top Story
22/01 09:41
Historia e martesës së burrit me dy gra, si bashkëjetonin 3 persona – Shqipëria Live,21 Janar 2020
22/01 09:41
Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
22/01 09:40