Trajneri i ri i Tiranës, Julian Ahmataj pranë zyrtarizimit
25/10/2019 19:45

Julian Ahmataj me shumë mundësi do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Top Channel mëson se ish-futbollisti dhe trajneri i disa skuadrave nga Kategoria e Parë dhe atë Superiore, është pranë zyrtarizimit në pankinën bardheblu. Ahmataj dhe presidenti Refik Halili kanë zhvillur paraditen e sotme një takim për të paraqitur kërkesat përkatëse dhe gjithçka mbetet për t’u zyrtarizuar. Vendimi pritet të merret në orët në vazhdim pasi skuadra e Tiranës do të duhet të zhvillojë sot seancën stërvitore në orën 16:30 në fushën stërvitore “Skënder Halili” dhe për këtë arsye brenda këtij orari do të jetë vendosur edhe trajneri i ri i cili do të drejtojë këtë seancë. Bardheblutë aktualisht ndodhet në vendin e gjashtë me 14 pikë, 3 pikë larg kryesuesve të Partizanit me 4 fitore dy barazime dhe 3 humbje. Ndeshja e radhës për skluadrën bardheblu do të jetë në Gjirokastër ku do të përballet me vendasit e Luftëtarit ditën e diel.

Top News – Pankina e Bordeaux/ Paulo Sousa komunikon largimin
03/07 17:05
Reja stërvit ekipin online/ Trajneri i Kombëtares nuk mund të vijë në Tiranë, shkak Covid-i
03/07 15:51
Shkurtaj lë ekipin e Kukësit/ Nexhipi: Do realizojmë një shitje të rëndësishme
01/07 20:02
Top News – Gjen akordin me Manchester City-n, Bayern merr Sane
01/07 13:27
Top News – FIFA/ Ish-drejtori i Financave, Kattner, pezullim 10-vjeçar
01/07 12:27
Tirana shet Muçin/ Laçi: Ismailgeci dhe Çelhaka kanë rinovuar, do flasim me Egbo
30/06 20:08
Ekipi i futbollit të romëve/ “Liria” u krijua me djemtë e vajzat që braktisën rrugën
30/06 16:47
Top News – Isinbayeva i kërkon ndihmë Putin/ Atletika Ruse
29/06 15:07
Top News – Tifozët e Bordeaux/ Zhvillojnë protestë para bashkisë
28/06 13:00
Top News – ‘Mungesë edukate dhe injorance’/ Hamilton kundër Ecclestone
27/06 16:31
Gjysmëfinalet e kupës së Shqipërisë/ Kukësi -Teuta dhe Bylis-Tirana synojnë finalen e 2 gushtit
26/06 13:18
Top News – Volejbolli mbyll sezonin 2019-20/ Për shkak të Covid-19
24/06 15:32
Top News – Djokovic tani shpreh keqardhjen/ Doli me coronavirus
24/06 15:30
Top News – Ligue 1 konfirmohet me 20 ekipe/ Sezoni 2020-2021
23/06 16:13
Top News – Serie A/ Kontratat e huazimit shtyhen deri në 31 gusht
23/06 12:01
Trashi shkon në Kuvajt/ Shitja rekord e lojtarit të Partizanit: Titulli? Arritja ime më e madhe
22/06 19:57
Top News – Danimarkë, kampionati/ 3000 tifozë në Brondby-Copenhagen
22/06 18:35
Top News – Mes testeve mjekësore/ PSG rikthehet në stërvitje
22/06 18:34
Ngoo larg Tiranës? A është paguar Ngo? Menaxheri i futbollistit: “No Comment”!
22/06 13:02
Tirana pret Kukësin/ Pas humbjes me ‘bardhëblutë’, Dede: Vllaznia u shthur
20/06 13:41