Top Show, Senida Mesi, politikania që “rrëfen” eksperiencën si nënë e 3 fëmijëve
17/09/2019 23:33
Top Show: Nuk rrëmbeu dot nobelin, por ja çfarë çmimi do marrë Kadare
16/10 12:56
Top Show/“Kadare për Nobelin: Edhe Teodor Laco shkruan më mirë”
16/10 12:55
Nobeli i Peter Handke – Top Show, 16 Tetor 2019, Pjesa 2
16/10 10:59
Nobeli i Peter Handke – Top Show, 16 Tetor 2019, Pjesa 1
16/10 10:59
Nobeli i Peter Handke – Top Show, 16 Tetor 2019, Pjesa 3
16/10 10:59
Top Show, Bujar Hudhri: Ja pse nxorrëm mendimin e Kadaresë për Hendke
15/10 23:42
Top Show, Ndricim Mehmeti: Handke, patriotizmi part-time i shqiptarëve
15/10 23:41
Top Show, Petrit Ymeri: Refuzoj ta botoj sërish Hendke për qëndrimet kundër Kosovës
15/10 23:39
Top Show, Godole në krah të Handkes: Si shkrimtar, gjeni sesi shkruan dhe e perdor gjuhën
15/10 23:39
Top Show, Petrit Ymeri: Hendke jo më i mirë se Kadare për çmimin e Nobelit
15/10 23:39
Top Show: Kur Albin Kurti fliste para se te fitonte zgjedhjet e 6 tetorit.
09/10 13:20
Top Show – Vetëvendosja në Negociata – Pjesa 1
09/10 11:37
Top Show – Vetëvendosja në Negociata – Pjesa 2
09/10 10:51
Top Show – Vetëvendosja në Negociata – Pjesa 3
09/10 10:50
Top Show, ish-ambasadori Çejku: Albin Kurti mos kompleksohet por të ndryshojë
08/10 23:38
Top Show, bashkeqeverisja me LDK-në, e realizueshme për Albin Kurtin?
08/10 23:33
Top Show, Çejku: Dialogu do jetë pa afat me një kryeministër si Albin Kurti
08/10 23:11
Top Show, Rashiti pyetje Kurtin: Si do sillesh në dialogun Kosovë-Serbi?
08/10 23:10
Top Show, Nurellari paralajmëron: Nëse Kurti nuk reformohet, fatin do ta ketë të shkurtër
08/10 23:06
Realiteti i ri Digital – Top Show, 1 Tetor 2019, Pjesa 1
02/10 11:20