Top Show, Roland Qafoku: Pse kongresi u bë në Lushnje?
21/01/2020 23:14

Top Show është Emisioni i mbrëmjes i transmetuar nga Top Channel, Emisionin Top Show prej 15 vitesh në Top Channel, drejtuar nga Alban Dudushi. Në programin e emisionit fton çdo ditë nga 6 deri në 8 individë nga fusha te ndryshme te artit, politikës, biznesit dhe shoqërisë qytetare të cilët diskutojnë në një ambient spontan mbi tema të nxehta për shoqërinë shqiptare. Përfshirja e publikut në diskutim është menduar nga organizatorët të cilët janë të vëmendshëm që biseda të përqendrohet tek tema e ditës. Top Show vjen çdo të martë ora 22.00 . Si gjithmonë vetëm ne ekranin e #TopChannel.

“1.15 miliardë për rindërtimin”- Top Show 18 Shkurt 2020, Pjesa 3
19/02 01:46
“1.15 miliardë për rindërtimin”- Top Show 18 Shkurt 2020, Pjesa 2
19/02 01:21
“1.15 miliardë për rindërtimin”- Top Show 18 Shkurt 2020, Pjesa 1
19/02 01:20
Top Show, ekskluzive: Ja video e BE-së që “përloti” donatorët në Bruksel
19/02 00:06
Rindërtimi, Margariti: Ja si do ndërtohen shtëpitë individuale
18/02 23:41
Rindërtimi, Selami Xhepa: Rritja e borxhit, vetëm në marrëveshje me FMN
18/02 23:38
Zana Guxholli: Qeveria me dy standarte me BE-në
18/02 23:30
Top Show: Si janë të ndara donacionet e konferencës së Brukselit
18/02 23:27
Artan Shkreli sqaron: Shuma e mbledhur mbulon rindërtimin
18/02 23:25
Konferenca e donatorëve, Klodian Tomorri: 300 mln euro ishin grande
18/02 23:16
Albin Kurti në Tiranë – Top Show, 11 Shkurt 2020, Pjesa 1
12/02 02:02
Albin Kurti në Tiranë – Top Show, 11 Shkurt 2020, Pjesa 2
12/02 02:01
Albin Kurti në Tiranë – Top Show, 11 Shkurt 2020, Pjesa 3
12/02 02:00
Reciprociteti i Albin Kurtit fut në sherr PD me PDK në studion e Top Show
11/02 23:57
Top Show: Analistët e Kosovës dhe të Shqipërisë debat për minishengenin
11/02 23:18
Paqja shqiptaro-serbe: Kreshnik Çollaku zbardh për herë të parë tentativat
11/02 23:17
Përse Erion Veliaj nuk u takua me Albin Kurtin
11/02 23:08
Armend Muja e thotë: Kurti nuk është i preferuari i Ramës
11/02 23:05
Top Show, analistët: Takimi Rama-Kurti nuk ishte i mirë. Rama provokoi
11/02 23:05
Takimi Rama-Kurti, Fitim Salihu: Kryeminstrat nuk ishin në unison
11/02 23:02