Tirana rikthehet. Kukesi, Partizani me probleme – Procesi Sportiv, 16 Shtator 2019, Pjesa 2
17/09/2019 00:46

Tema: Tirana rikthehet. Kukesi, Partizani me probleme. Te ftuar: Perparim Kabo, Grent Halili, Alesia Bami, Redi Jupi, Silvana Bushati, Hair Zeqiri, Kujtim Gjuzi, Lorenc Jemini

Analiza – Me mire Barcelona apo Liverpuli? – Procesi Sportiv, 20 Janar 2020
21/01 01:42
Rikthehet Kampionati, te gjithe thone “Jemi me te miret” – Procesi Sportiv, 20 Janar 2020
21/01 01:41
Kushta i sulmon te gjithe, Ramen, Idrizin dhe Lilen – Procesi Sportiv, 20 Janar 2020
21/01 01:40
Bogdani: Ja pse po shkëlqen Kumbulla në Serine A – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
14/01 09:59
“Më gjuajti me shpullë sepse…” rrëfehet Ina e Per’puthen – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
14/01 09:58
Surpriza për ditëlindje, ja sa vjeç bën Ina e Per’puthen – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
14/01 09:58
Ina e Per’puthen: Jemini nuk është katunar është i… – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
14/01 09:57
Sekretet e Inës tek Per’puthen, debati me Antonetën dhe djemtë – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
14/01 09:57
Bio Legjendat e Sinematit, ja formacioni i Kombëtares – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
14/01 09:56
Air Albania, yjet e Kombëtares rikthejnë nostaligjinë – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020, Pjesa 1
14/01 01:52
Ja pse po shkëlqejnë lojtarët shqiptarë në Seria A – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020, Pjesa 2
14/01 01:50
Eskluzive, Tare, Strakosha, batuta dhe humor gjatë ndeshjes – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020,Pjesa 3
14/01 01:50
Gjoka: Shkendija e Tetovës shembull për ekipet shqiptare – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 14:40
Ja prapaskenat e largimit te arbitrit: qava kur u largova – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 14:39
Ja monologu i Jeminit si asnjëhere më parë – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 14:39
Lila: Të ardhurat simbolike, ja çmimet e biletave.- Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 13:18
Lila: Ja pse nuk është në skuadër Rudi Vata – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 13:18
Ja kush do jetë kapiteni i kapitenëve në ndeshjen e yjeve – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 13:17
Argjira Spanca ja pse do te shkoj ne stadium. – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 13:13
Ja sakrifica e Besnik Hasit per kauzen e termetit – Procesi Sportiv, 6 Janar 2020
07/01 13:11