Terrori i zhurmave/ Bashkia tregon lokalin që nuk pranon të ulë volumin
18/10/2019 20:14

Më datë 16 tetor biznesit 24 orësh, bar-kafe në zonën e oxhakut në rrugën Xhanfize Keko i është refuzuar leja mjedisore.

Betohet edhe Fiona Papajorgji, Gjykata Kushtetuese me 4 anëtarë të rinj
14/11 20:22
Debati mbi dekretin/ Xhaferllari betohet para Metës si gjyqtare e ‘Kushtetueses’
14/11 20:09
Fermë në sheshin “Skënderbej”/ Për dy ditë 400 fermerë në një panair
14/11 19:46
Betohet Elsa Toska, gjyqtarja e dytë e Gjykatës Kushtetuese
14/11 19:40
Mësim për mjedisin, nxënësit: Mësuesit e neglizhojnë
14/11 16:04
Në Shqipëri, 80 mijë diabetikë/ Çdo vit shtohen 4000 raste të reja të sëmundjes
14/11 15:56
Kryeprokurori, në krye Olsian Çela/ KLP rendit të dytën Arta Markun e në fund Fatjona Memçaj
14/11 15:49
Shkatërrime si nga Tsunami/ Në bregdet deti merr para ndërtimet pranë tij
14/11 15:44
George Frendo thirrje politikës: Dialogoni me njëri-tjetrin. Martirët e kanë larë Shqipërinë me gjak
14/11 15:41
Mbërrin trageti turistik për shëtitjet në ujërat e Ohrit
14/11 15:32
Alvin për “Top Model”/ Ndryshimi i vogëlushit vetëm pak ditë pasi u bashkua me familjen
14/11 15:20
Ekskluzive/ “Valbona iku nga dhuna”. Rrëfimi i gjyshit të Alvin nga nëna: Ai më kërkonte mua
14/11 15:15
Siguria rrugore/ Policia e Kukësit, orë edukative me nxënësit
14/11 13:59
Gara për kryeprokuror/ Pikëzimi për Markun, Memcaj, dhe Çelën
14/11 13:07
Gjobë fabrikës për ndotje/ Shkelje te fabrika e lëkurëve, gjobitet 500 mijë lekë
14/11 12:32
Braktisen shkollat dhe vendbanimet/ Më pak klasa të para në Mallakastër
14/11 12:31
Profesionet më stresues/ Te psikiatri shkojnë më shumë ekonomistët, mjekët, mësuesit, arkitektët dhe gazetarët
14/11 12:21
Me 203 km/h në autostradë/ Policia heq 28 patenta në Tiranë-Elbasan
14/11 12:17
Në shkollë me cigare, duhanpirja ka prekur edhe moshat e vogla
13/11 20:48
Ligj i ri për portalet, regjistrim me detyrim. Gjoba të rënda për ‘fake news’
13/11 20:39