Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
Tërmeti/ Edicioni i jashtëzakonshëm, 04 Dhjetor 2019, Pjesa 8
05/12/2019 08:33

Tërmeti/ Edicioni i jashtëzakonshëm, 04 Dhjetor 2019, Pjesa 7