Tërmetet, Sizmologu i njohur qetëson qytetarët. Ja si ka qënë ecuria e lëkundjeve
02/12/2019 23:01
Open- “Pasojat e paqes”, debate të forta mes Andi Bushatit, Blerina Gjylametit dhe Çlirim Gjatës
17/01 03:16
Skenaret pas marrëveshjes Mazhorancë Opozitë për Reformën Zgjedhore. Debat mes Bushatit dhe Gjatës
16/01 23:22
Patozi: Ja e vërteta përse u ul Basha në negociata. Rama i fituari
16/01 23:07
Propozimi i Henri Çilit për zgjidhjen e krizës politike ngjall debat në Open
16/01 23:04
Bushati dhe Gjylameti përplasen në Open pasi Analisti përmendi Ramën dhe Markun
16/01 23:02
“Në Vatikan të shkoni s’ju beson njeri”, debat për të mos u humbur mes Bushatit dhe Gjatës
16/01 23:02
Deklarata e fortë e Gjylametit: Për Reformën Zgjedhore nuk do të vendosë “Këshilli Politik”
16/01 22:28
Patozi për Opozitën: “Nëse janë ulur për Bundestagun, më mirë të mos uleshin”
16/01 22:25
“I kujt është Kujtim Gjuzi”, batuta në Open mes Gjylametit dhe Bushatit
16/01 22:25
“Dështuat”, Bushati debaton me Gjatën për vendimin e Opozitës në lidhje me Ref. Zgjedhore
16/01 22:24
Open- A ka pakt mes Ramës dhe Bashës për sistemin zgjedhor? Debate të forta mes të ftuarve
14/01 04:03
Shabani: Me listat e hapura Kryetari të fut në provim, me të mbyllurat ta jep provimin
13/01 23:04
Bushati i ashpër me Kryemadhin: Gënjen, është futur në rresht pas Bashës
13/01 23:01
A do pranonte Basha që Partinë ta merrte Grida? Spahiu shpjegon ndryshimin e sistemit
13/01 23:01
Rudina Hajdari për Opozitën: Ka impotencë politike
13/01 22:23
Bushati: Ja ku po e tradhëton Basha vetveten
13/01 22:21
A ka një pakt Rama-Basha? Andi Bushati dhe Ergys Mertiri kanë mendime të ndryshme
13/01 22:19
“Bomba” e Kreshnik Spahiut në Open: Lulzim Bashës i është anuluar viza në SHBA
13/01 22:19
“Mos njehso Partitë me kryetarët”, Carlo Bolino dhe Endri Shabani replika në Open
13/01 22:17
Open- Shqipëria në “shënjestrën” e Iranit? Debate mes Ngjelës, Mediut, Demirajt, Harxhit dhe Shehut
10/01 01:49