Superbatutat e Mamaqit dhe Piperos në Open. “Do ta shpërblej me një gjilpërë”, “Mos ardhsha te ty”
31/03/2020 22:35

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Ministri Klosi i përgjigjet Presidentit Meta për kthimin e ligjit të turizmit detar
26/05 23:16
Sipërmarrësi Morina pyet Klosin se ç’do të ndodhë me tunelin e Llogarasë dhe aeroportin e Vlorës?
26/05 23:15
Kreu i “Albanian Rafting Group” pyet Klosin se kur do dalë Tirana nga “zonë e kuqe”?
26/05 23:04
“Keni marrë lek apo vetëm fjalë të mira”? Kadia i ndërhyn me batutë Zamo Spathares
26/05 22:44
Debate në Open mes Ministrit Klosi dhe grupeve të interesit për masat e Qeverise për turizmin
26/05 22:24
“Iku polici andej, hajde lahemi këtej”, Besnik Vathi: Nuk ka turizëm me zona të kuqe
26/05 22:06
Planet nga punonjësit e policisë që largojnë plazhistët, Morina: Qenkan tek hoteli im
26/05 22:06
Eni Vasili pyet Klosin për policet në plazhe që nuk lejojnë askënd të lahet
26/05 22:06
Këshillat e mjekut epidemiolog Alimehmeti pas vendimit për hapjen e kopshteve dhe çerdheve
26/05 21:41
Mjeku epidemiolog: Absurde të ndalohet plazhi dhe të lejohet puna në Fasoneri dhe Call Center
26/05 21:34
25 raste të reja me koronavirus në Tiranë, a është shenjë për panik? Flet dr. Alimehmeti
26/05 21:33
Open – ‘Deklaratat e Yuri Kim’, debate të forta mes Bushatit, Baton Haxhiut, Sejaminit dhe Bolinos
26/05 01:56
Medlir Mema, pedagog në Tokio flet për fasulen e konservuar dhe suksesin me virusin
26/05 00:14
Manaj raporton nga Londra: Një tjetër krizë për Boris Johnson kur Britania po heq karantinimin
26/05 00:12
A do te krijojë parti Rudina Hajdari? Deputetja nuk e mohon por flet për betejën e vështire që ka përpara
25/05 23:42
A do të krijojë Meta një parti të re politike? Flasin Bushati, Bolino, Sejamini dhe Haxhiu
25/05 23:42
Bushati-Baton Haxhiut: Po relativizoni një monstër që do vi të na përdhunoje në shtëpi
25/05 23:26
“Të huajt që do shkëpusnin drejtësinë nga politika, bëjnë pazare”, Sejamini analizon mesazhet
25/05 23:18
Zbardhen mesazhet private të Presidencës, ja si ndërmjetësohej për anëtaret e Gjykatës Kushtetuese
25/05 23:13
Rudina Hajdari komenton deklaratat e Ambasadores Amerikane, çfarë po ndodh me reformën në drejtësi?
25/05 23:13