Stuhi dhe rebeshe shiu, ja parashikimi i motit për sot
03/10/2019 07:29

Vendi ynë sot do të mbizotërohet vranësira të denduar ku në pjesën e parë të ditës do të sjellin reshje të dendura shiu. Pasdite reshjet do të dobësohen.

Kosovë/ ​Hapja e kufijve ajror dhe tokësor, vendoset në javën e ardhshme
30/05 14:06
Edicioni Informativ, 30 Maj 2020, Ora 12:00
30/05 13:28
Top News – Trump shënjestron Kinën/ Për ligjin e ri në Hong Kong
30/05 13:27
Përgatitjet në Vlorë/ Hotelet bëhen gati, por paqartësi për autorizimin
30/05 13:23
Sot në “Gjurmë Shqiptare”/ Mashtrimi serb me objektet e kultit të krishterë në Kosovë
30/05 13:23
Hapja e plazheve/ Hotelet që bëhen gati për të pritur pushues
30/05 13:18
Reforma, afati drejt fundit/ Kuvendi ka kohë deri në 30 qershor
30/05 13:18
23 raste të reja/ 16 në tiranë, mes tyre dy mjekë. 2 në Mat,2 në Lushnjë,1 në Durrës,1 në Librazhd
30/05 13:09
Covid-19 edhe në Librazhd/ Infektohet tregtari i këpucëve
30/05 13:09
Smajlaj i kthehet stërvitjes/ Del nga izolimi sportisti. Tani stërvitet në Tiranë
30/05 13:00
Drejtoresha e Tatimeve: Brenda 5 qershorit aplikoni për pagat e luftës së punonjësve
30/05 12:42
Top News – 23 raste të reja në 24 orë / 9 % e stafit mjekësor të infektuar
30/05 12:25
Space X drejt hapësirës…/ Sot përpjekja e dytë e NASA-s
30/05 12:23
Top News – Ekspertet në Britani/ Kundër hapjes së nxituar
30/05 12:23
Si u sekuestruan 195 kg kanabis në një kamion, 4 në pranga
30/05 12:09
Breshëri dëmtoi të mbjellat/ Fermerët në Lushnjë kërkojnë vlerësimin e dëmit
30/05 11:57
Top News – Fundjava pa kufizime/ Por nuk dilet nga zonat e kuqe
30/05 11:43
Top News – Reforma zgjedhore/ Numërimi mbrapsht për finalizimin
30/05 11:27
Covid-19/ 23 raste të reja, dy prej tyre personel mjekësor
30/05 11:25
Ambasada amerikane: Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj
30/05 10:20