Spektakël KUQ E ZI, fitojnë Shqipëria dhe Kosova – Procesi Sportiv, 14 Tetor 2019, Pjesa 1
15/10/2019 10:32

Të ftuar: Redi Jupi, Gëzim Sinemati, Alesia Bami, Lorenc Jemini, Përparim Kabo, Eduart Zaloshnja, Deborah Keçi, Hair Zeqiri

Coronavirus, flet mjeku: Ja pse duhet të ndërpritet kampionati – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:10
Alesia Bami: Kam frikë, ja si i kam takuar njerëzit sot – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:10
Jupi kundër rrymës: Ja pse nuk duhet ndalur kampionati – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:09
Flamurtari dhe Skënderbeu, ja golat më të bukur të javës – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:08
Analiza, flet Sinemati dhe Jupi, Tirana “vrau” kampionatin – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:07
Sinemati me maskë në ndeshjen Napoli-Barcelona – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:06
Coronavirus, nëse një lojtar del pozitiv e gjithë skuadra futet në… – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:05
Jemini shpjegon formulën e re, si ndryshon Kategoria e Parë – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:05
Rike Roçi tregon ankthin: Jam mbyllur në shpi me…- Procesi Sportiv, 9 Mars 2020
10/03 11:04
Rike Roci kollitet në studio, frikë nga Coronavirusi – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020, Pjesa 1
10/03 02:13
Partizani humbet në Shkodër, Jemini: Gaboi arbitri – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020, Pjesa 2
10/03 02:12
Dybala mahnit studion me golin ndaj Interit – Procesi Sportiv, 9 Mars 2020, Pjesa 3
10/03 02:11
Dorezohet Batha: Ky lojtar i Tiranës godet më mirë se unë – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 12:00
Jemini: Ja çfare note meriton arbitri në derbi, gaboi vetëm një rast – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 11:38
Batha: Menaxheri im është… , më ka premtuar Kombëtaren – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 11:23
Kabo: Partizani shkatërroi gjithcka, Tirana po e kopjon për… – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 11:22
Analiza e Derbit, Redi Jupi: Po të riluhet ndeshja Partizani… – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 11:17
Batha e pranon kam gabuar në rastin e… Veprim i dënueshëm – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 10:30
Aga replikë Erion Braçes: Këndonte sa këndonte dhe… – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 10:28
Shkrimtarja tregon pse u bë tifoze e Partizanit – Procesi Sportiv, 02 Mars 2020
03/03 10:27