“Shkove në Itali për të prostituar”, aktorja e njohur reagon pas komenteve shpifëse!
17/01/2020 18:00

Aktorja simpatike Ina Gjonçi ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth bullizmit dhe rasteve konkrete me të cilat ajo është përballur së fundmi. Ina tregoi se, teksa ishte e ftuar një një emision, në disa faqe kishin nisur komente ofenduese që hidhnin baltë mbi imazhin e saj. “Unë flisja për studimet e mia në Itali dhe aty poshtë ka shpifje të mirëfillta, sepse ata njerëz nuk guxojnë të thonë që ‘unë hamendësoj’… unë pashë 100 komente, femra dhe meshkuj, të cilët mendojnë se një femër për të mbajtur veten në Itali, në Amerikë, në Shqipëri e nuk e di se ku, ka patjetër nevojë të prostituohet…”, tha Ina. Ajo pranoi se në fillim ishte prekur, por më pas kishte ndjerë thjesht keqardhje për të gjithë komentuesit dashakeq.

Ftesë në 5, Përlotet Sabri Fejzullahu: Karantina ime e ‘dhimbshme’ pa gruan, 8 Prill 2020, Pjesa 1
08/04 21:08
Ftesë në 5, Ramona Tullumani prezanton ekskluzivisht krijimet e karantinës, 8 Prill 2020, Pjesa 2
08/04 21:07
Ftesë në 5, Karantina e zhurmshme e Ervin Bushatit, me tre ‘muskutjerët’, 8 Prill 2020, Pjesa 3
08/04 21:07
Ftesë në 5, Shef Altin Prenga, sfidë 15 minuta në natyrë, 8 Prill 2020, Pjesa 4
08/04 21:07
Ftesë në 5, Mimoza Kusari: Në ditët e izolimit, shpallet kampionia e djemve, 8 Prill 2020, Pjesa 5
08/04 21:06
Komplimenti i fëmijëve përlot deputeten e Kosovës: Arritja ime e këtyre ditëve!
08/04 20:54
Si e mban mirë me gruan Ervin Bushati?
08/04 20:53
Sabri Fejzullahu po plas nga malli për të shoqen: Sot kam qarë!
08/04 20:52
Ariana Fejzullahu nuse për shtëpi, ja si i ka shërbyer vjehrrit këto ditë!
08/04 20:52
Sabriu i shqetësuar për peshën e Ermalit: Nuk më flet 5 ditë kur…
08/04 20:51
“Pas 7 vitesh e bëra bukën vetë”, deputetja kosovare i futet me kokë gatimit!
08/04 20:51
Ftesë në 5, Deputetja bukuroshe Duda Balje, joshëse edhe në karantinë, 7 Prill 2020, Pjesa 1
07/04 20:55
Ftesë në 5, Erefili nga Fieri, “nxjerr” ëndrrën e rinisë, këndon karantinën! 7 Prill 2020, Pjesa 2
07/04 20:55
Ftesë në 5, Jehona Sopi: Pse u shkëputa nga muzika & pse vendosa të rikthehem, 7 Prill 2020, Pjesa 3
07/04 20:55
Ftesë në 5, Fjolla në karantinë, përkushtimi ndaj vajzave & gatimeve, 7 Prill 2020, Pjesa 4
07/04 20:54
Ftesë në 5, Rei Bezhani, një këngë falenderimi për mjekët shqiptarë, 7 Prill 2020, Pjesa 5
07/04 20:54
Ftesë në 5, Sarah & Ditea në kushte shtëpie, a ia dalin me sfidën virale? 7 Prill 2020, Pjesa 6
07/04 20:53
Deputetja seksi e Kosovës: Detyrat që i kam vënë burrit këto ditë!
07/04 20:47
Edhe sot në agjërim, por për kë lutet Duda Balje?
07/04 20:47
U zhduk nga muzika për disa vite, Jehona Sopi: Mendimi më i errët i asaj kohe!
07/04 20:47