Shkodra problem me rrugët/ Në lagjet e qytetit, gropa baltë dhe ujë
28/01/2020 15:52

Për shume lagje të Shkodrës, infrastruktura rrugore mbetet problem. Sidomos gjatë dimrit, banorët duhet të lëvizin mes ujit dhe baltës. Ne do të bëjmë një vëzhgim për të parë nga afër se sa e vështirë është situata në disa zona të qytetit.

Të burgosurit nuk lenë qelitë/ Vendimi i qeverisë i dërgon në shtëpi ata që kanë më pak se 5 vite
31/03 21:41
Top News – Tiranë, ambasada e SHBA/ Apeli i fundit për qytetarët e saj
31/03 20:55
Shtyhet hetimi i Metës/ Kuvendi i zhvillon mbledhjen online
31/03 20:48
Muzikantët e izoluar në Tiranë/ Historia e çiftit nga Kolumbia e Gjermania
31/03 20:47
Një bursë për Kladiolën/ Nxënëses së shkëlqyer do t’i sigurohet arsimimi në universitet
31/03 20:46
Taksistët duan të punojnë/ Marrin leje, por policia i ndalon në rrugë të lëvizin
31/03 20:45
Libraritë nisën punën/ Pak blerës në ditën e parë
31/03 20:44
“Fermerët nuk pengohen të punojnë”/ Ministri i Bujqësisë: Leje të vecantë edhe për veterinerët
31/03 20:43
“Alo! Kam Ankth”/ Shtohen telefonatat për psikologët për shkak të karantinës
31/03 20:41
Të moshuarit në karantinë/ Mbrojtja më e mirë për ta: Mos i takoni
31/03 20:40
Në treg pa leje/ Jo të gjithë qytetarët arrijnë të pajisjen me lejen e veçantë
31/03 20:39
Top News – T’u ndërpritet interneti/ Kërkesa e AKEP për Nimi Tv dhe iptv
31/03 20:15
Top News – Kamionët e bllokuar/ Rama i shkruan serbisht Vuçiç
31/03 20:13
Top News – Kufizimi i lëvizjës/ Kosovë, shpallet jo kushtetues
31/03 19:21
Top News – Maqedonia e Veriut/ Anëtarja me e re e Nato-s
31/03 19:21
Top News – Kosovë-Serbi/ Hiqet taksa, vjen reciprociteti
31/03 19:18
Në vaun e Dejës, 6 të infektuar/ Situata ndikon në të gjithë qytetin e vogël verior
31/03 19:12
Top News – 15 viktima nga korona/ Në Shqipëri 243 persona të prekur
31/03 19:07
Top News – Jeni krenaria jonë/ Manastirliu me mjekët në Itali
31/03 18:52
Top News – Momenti prekës/ Aurela Gaçe bashkohet me familjen
31/03 18:22