Shalsi shpjegon në Open dy arsyet pse opozita dogji mandatet
21/02/2019 22:50

Ministri i Shtetit për Sipërmarrjen, Eduard Shalsi, deklaroi në emisionin Open se është shumë “vështirë të kuptohet Partia Demokratike, e cila qoftë në pushtet dhe qoftë në opozitë lëvizjet i ka pasur kuturu”.

Open-“Burra që vrasin gra”, të ftuar: Grida Duma, Edmond Tupja, Akil Pano, Delina Fico dhe av. Lapaj
28/02 04:41
Debat për të mos u humbur mes Grida Dumës dhe Delina Ficos për shkaqet e krimeve në familje
28/02 00:45
A duhen kuptuar ata që vrasin? Fico, Duma dhe Pastor Pano me mendime të ndryshme
28/02 00:01
Aplikacioni “GjejZa”, adoleshentet Jonada dhe Dea prezantojnë projektin e tyre
27/02 23:01
Eni Vasili lexon live statusin e Anës, vajzës nga Durrësi që babai i vrau nënën
27/02 22:59
E kujt është përgjegjësia për krimet në familje? Duma, Lapaj dhe Fico replikojnë në Open
27/02 22:36
“U nervozove, bjeri murit”, Tupja, Pano, Duma dhe Fico flasin për vrasjen në Durrës
27/02 22:36
Grida Duma: Ne e kemi humbur njeriun prej më shumë se 80 vitesh sepse nuk kemi investuar për të
27/02 22:26
Av. Adriatik Lapaj tregon se çfarë ndodh në Gjykatë pasi gratë denoncojnë burrat
27/02 22:26
“Ne kemi humbur njeriun”, Pastori Pano tregon se ku e kanë vendin burrat që vrasin gratë
27/02 22:26
“Femra duhet ti nënshtrohet mashkullit”, prof. Tupja flet për burrat që vrasin gratë
27/02 22:26
Open- Koronavirus po afrohet.Pamje ekslusive nga zonat e karantinës në Itali.Flasin mjekët Shqiptarë
25/02 03:09
Frika nga koronavirus, çmimet për maskat dhe dizifektantët rriten në stratosferë
24/02 23:07
Flet në Open shefi i kardiokirurgjisë që “tronditi” rrjetin me statusin për koronavirusin
24/02 22:55
Igli Tare flet për Open: Ja çfarë do të ndodhë me kampionatin Italian
24/02 22:54
Ja çfarë ndodh me kontrollet në Rinas për koronavirusin, pamje eksluzive nga Aeroporti
24/02 22:54
Manastirliu flet në Open për 8 rastet e dyshuara me Coronavirus dhe karantinat
24/02 22:21
“Beselidhja” e Presidentit Meta në 2 Mars, flet për herë të parë Manastirliu…
24/02 22:10
Mjeku infeksionit Arjan Harxhi tregon se si mund të merret koronavirusi, ja ku duhet bërë kujdes
24/02 22:10
Open- “Do të arrestohet në flagrancë”, Ngjela akuzon Metën, debaton me Balliun, Çupin dhe Dervishajn
21/02 01:54