Shakira dhe J-Lo, protagonistet e finales Super Bowl
28/09/2019 11:13

Finalja e Super Bowlit në National Football League është ngjarja më e rëndësishme në sportin amerikan dhe për këtë arsye ajo perceptohet si një ndërthurje mes sportit dhe spektaklit.

Prag festash/ Siguria ushqimore, AKU urdhër për rritjen e kontrolleve në biznese!
21/11 20:48
Edicioni Informativ, 21 Nëntor 2019, Ora 19:30
21/11 20:10
Venecia për Gjykatën Kushtetuese/ Opinionet e ekspertëve për betimet në Kirgistan dhe Gjeorgji
21/11 19:38
Ekspozitë në Kryegjyshatë/ Një galeri arti në qendrën e bektashizmit
21/11 19:35
Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Komisioni i Senatit miraton emërimin e Yuri Kim
21/11 19:26
Miratohet buxheti 2020, shtohen fondet për Ballkanin perëndimor
21/11 19:15
Konkurrencë me Kinën! Trump kthen sytë nga Apple për rrjetin 5G
21/11 19:10
Zëri i Amerikës: Kushtetuesja, Meta sulmon ambasadën e SHBA-ve
21/11 19:03
Lajme WEB – Ora 19:00 – 21 Nëntor 2019
21/11 19:00
Rrjeti i dyqaneve “Globe” nis uljet këtë fundjavë, për të gjitha pajisjet elektronike
21/11 18:50
“Afera e spiunazhit”/ A mund të dëmtohen marrëdhëniet Rusi-Serbi?
21/11 18:28
3 vjet nga Botërori, zbulohet ecuria e punimeve për stadiumet
21/11 18:22
Zbulohet itenerari i edicionit 2020 Rally Dakar
21/11 18:20
Tusk zgjedhet kryetar i Partisë Popullore Evropiane, kritikon autokratët
21/11 18:17
Rritet çmimi i sigurimit në Kosovë, BQK justifikon vendimin
21/11 16:31
Shpallen fituesit e programit UK-Albania Tech Hub, Tirana qendër e inovacionit
21/11 16:26
Ndryshon ligji për lejet mjedisore, kontrollin në terren do e bëjë pushteti vendor
21/11 16:15
Kufiri i kontrabandës/ Mallrat nga Serbia hyjnë ilegalisht në Kosovë
21/11 16:11
Policia e Tiranës 1 orë në ndjekje të 18 vjeçarit, e ndalojnë pasi i nxjerrin kamionin para
21/11 16:08
Lajme WEB – Ora 16:00 – 21 Nëntor 2019
21/11 16:00