Sërish pa marrëveshje, VV dhe LDK dështojnë përsëri
29/01/2020 05:52

Pjesëmarrja e vendeve të QUINT-it nuk pati ndikim në përafrimin e qëndrimeve mes LVV-së dhe LDK-së për arritjen e marrëveshjes për bashkëqeverisje.

Kurti-Thaci, bashkë për Pavarësinë, axhenda e aktiviteteve në 12 vjetorin e krijimit të shtetit të Kosovës
16/02 20:38
Pavarësi e 12 e Kosovës, aktivitetet në Prishtinë nisën që sot
16/02 20:21
Dialogu Serbi-Kosovë/ Shefi i diplomacisë evropiane: Do të nisë së shpejti
16/02 12:20
Thaçi: Jemi të përkushtuar për të arritur marrëveshje me Serbinë
15/02 18:14
Ikja e mjekëve jashtë Kosovës/ Komuna e Suharekes hap konkurs për gjinekolog por asnjë aplikantë
15/02 15:44
Përballja e parë Kurti-Vuçiç/ Në konferencën e Sigurisë në Mynih, në panel edhe Kryeministri Rama
15/02 12:19
Marrëveshja për hekurudhat Beograd-Fushë Kosovë
14/02 09:47
Vettingu në Kosovë/ Premtimi i Kurtit, duhen ndryshime të Kushtetutës
13/02 20:07
Bie koalicioni VV-LDK në Prizren/ Vendin e merr kandidati i PDK-së
13/02 19:28
“Mësim deputetëve analfabetë”/ Protesta para selisë së Kuvendit të Kosovës
13/02 15:56
Kurti letër Thaçit: Takohemi sot për të bashkërenduar qëndrimet tona rreth politikës së jashtme
13/02 15:21
Pompeo i shkruan Kurtit: Taksa dhe njohja e ndërsjellë me Serbinë, prioritete
13/02 12:25
Kurti ul pagën e tij dhe të ministrave/ Ekspertët: Vendimi i drejtë, por nuk ka bazë ligjore
12/02 19:51
Kosova s’do aplikojë në Interpol/ Tërheqja pas konsultimit me aleatët perëndimorë
12/02 19:48
Takimi Kurti-Vuçiç, pritet nënshkrimi i një marrëveshjeje
12/02 18:47
Gazi nga Kosova, Lleshaj: Kemi marrë, por s’është përdorur
12/02 16:46
Kurti ul pagat e zyrtarëve/ Qeveria shfuqizon vendimin e miratuar nga “Haradinaj”
12/02 15:40
Investimet amerikane nuk do të anulohen për Kosovën
12/02 13:58
Vizita e Kurtit në Tiranë, ja çfarë shkruan mediat në Kosovë
11/02 21:08
AAK: Protesta po u hoq taksa/ “Kosova nuk ka instrumente politike për të zbatuar reciprocitet ndaj Serbisë”
11/02 19:48