Samiti i Pragës/ Haradinaj nuk morri pjesë, shkak fushata në Kosovë
13/09/2019 07:13

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj nuk po merr pjesë në takimin e ftuar nga Republika e Çekisë për marrjen e presidencës së Grupit të Vishegradit, në të cilin janë ftuar kryeministrat e shteteve të Ballkanit Perëndimor.

Top News – Osmani-Kurti/ Kundër heqjes së reciprocitetit
06/06 16:34
Hiqet masa ndaj Serbisë/ Qeveria “Hoti” anulon reciprocitetin e “Kurtit”
06/06 15:42
Programi i qeverisë “Hoti”/ S’hiqet reciprociteti me Serbinë: Jemi për dialog, jo ndryshim kufijsh
05/06 20:39
Top News – Kuvendi i Kosovës/ Komision hetimor për pandeminë
04/06 20:28
Top News – Bisedimet Serbi-Kosove/ Lajçak, në qershor në Prishtinë
04/06 20:27
Hoti merr detyrën/ Kurti nuk e priti në ceremoni
04/06 20:12
Hoti merr detyrën, Kurti nuk e priti në ceremoni
04/06 12:51
Nuk e pret Hotin në zyrë për t’i dorëzuar detyrën, Albin Kurti: Iki, por rikthehem shpejt
04/06 02:56
Top News – Qeveria e Kosovës/ “Shkëlqimi dhe rënia” e Kurtit
03/06 19:32
Top News – Qeveria e re/ Kosovë, Osmani deklarohet kundër
03/06 19:26
Top News – Urimi për qeverinë Hoti/ BE: Tani, dialogun me Serbinë
03/06 17:59
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota. VV proteston para Kuvendit
03/06 17:06
Tensione para Kuvendit/ Qytetarët përpiqen të futen brënda rrethimit në Prishtinë
03/06 13:19
Top News – Tragjedia në minierë/ Nxirren pas shumë orësh trupat e pajetë në Artanë
03/06 12:50
Protestuesit tentojnë të hyjnë brenda Kuvendit të Kosovës
03/06 12:30
LDK zyrtarizon emrat e ministrave/ Sot në orën 11.00 seanca për të votuar qeverinë e re të Kosovës
03/06 01:24
Top News – Karantina 7 ditore/ Qeveria: E kërkon shëndetësia
02/06 21:39
Nesër seanca për qeverinë/ Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Gashi: I kemi votat
02/06 20:12
Top News – Kuvendi i Kosovës/ Nesër seanca për qeverinë e re
02/06 16:43
Top News – Vdesin dy minatorë/ I zë poshtë dheu në minierën e Artanës
02/06 15:29