Salianji: Nuk e përjashtojmë Ramën si Kryetar të PS. Me Ramën Kryeministër ska marreveshje
16/09/2019 22:22
Open – Rrëfimi i pazakontë dhe dëshmi “bombë” të Presidentit Ilir Meta
11/10 02:30
Kreshnik Spahiu bën deklaratën e pazakontë për Lulzim Bashën
10/10 23:18
Deklaratat e Metës në Open shkaktojnë debat mes Pezës, Sejaminit, Bolinos dhe Abilekajt
10/10 23:18
Meta komenton zgjedhjet në Kosovë dhe rezultanin “surprizues” të Kurtit
10/10 22:27
“Nuk kthehem më në krye të LSI-së”, Meta bën deklaratën e fortë në Open
10/10 22:26
Çfarë ka ndodhur mes Presidentit dhe ish partisë së tij? Meta: LSI si 50 parti të tjera
10/10 22:26
“Nuk fle çdo natë me Monikën”, Meta befason me pergjigjen për bashkëshorten e tij
10/10 22:26
“Dosjet problematike”, Meta: Kam një kopje të çdo dosje që kam firmosur si Kryeministër
10/10 22:25
Të shqetëson Venecia? Meta: Më shqetëson kombëtarja, nuk gjeta dot biletë
10/10 22:03
Meta për Opozitën: Shkëlqen në transferimin e përgjegjësive tek të tjerët
10/10 22:03
A është dualiteti Rama-Meta që po e mban peng vendin? Ja si përgjigjet Presidenti
10/10 22:03
Presidenti Meta tregon në Open hapat që do të ndërmarrë pas vendimit të Komisionit të Venecias
10/10 21:33
A do ta shpërndajë Ilir Meta Parlamentin? Ja si përgjigjet Presidenti
10/10 21:33
A e mendon Meta një mandat të dytë si President? Meta: Nuk e kam dashur të hyjë në këtë zyrë
10/10 21:32
Me Kushtetutë në dorë, Meta tregon në Open shkeljet flagrante të Kushtetutës nga ana e qeverisë
10/10 21:14
Një ditë përpara vendimit të Komisionit të Venecias, Presidenti Meta flet ekskluzivisht për Open
10/10 21:14
Open – Cila do të jetë qeveria e re e Kosovës pas fitores së Albin Kurtit dhe LDK-së?
08/10 00:37
Çfarë do të ndodhë me Vetvëndosjen në Tiranë? Zyrtari i VV nga Prishtina jep detajet
07/10 23:23
Me Kurtin Kryeministër të Kosovës, si do të ishin marrëdhëniet mes dy vëndeve tona? Debate në Open
07/10 23:23
Çfarë po paralajmëron Edita Tahiri? Ajo thotë se Kurti i hapi rrugë opozitave të jenë të dhunshme
07/10 23:01