Robert Berisha e thotë hapur: Këtë moderatore shqiptare do e strehoja në shtëpi pas tërmetit!
09/12/2019 19:40

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Robert Berishës iu desh t’i përgjigjej dy pyetjeve që gazetarët Elona Duro dhe Eraldo Rexho ngritën për të përpara se të largoheshin nga studio.

Myslym Shyri rekord divorcesh, Xhamlliku më i sigurt për martesat – 20 Janar 2020, Pjesa 1
20/01 20:21
Silva, Jerina, Klodi & Zhaklina: Më mirë beqare apo e martuar? – 20 Janar 2020, Pjesa 2
20/01 20:21
Lorin Terezi zbulon emocionet pas fitores së çmimit ndërkombëtar – 20 Janar 2020, Pjesa 3
20/01 20:20
“Çupëlinkat e “Bllokut”, parazite që ndajnë burrat nga gratë”, plas debati mes Silvës dhe Jerina Lalaj
20/01 19:54
“Gjeja gjysmen e ekipit ne dhomen e ish-partnerit”, Klod Shala tregon …
20/01 19:52
Ftesë në 5, “Çdo natë doja të vrisja veten”, gazetari në luftë me bullizmin, 17 Janar 2020, Pjesa 1
17/01 18:41
Ftesë në 5, Oriola, Aulona & Ina… Përballjet me gjuhën fyese online, 17 Janar 2020, Pjesa 2
17/01 18:41
Ftesë në 5, “Bullizmi online”… Ofendimet, gjuha fyese në rrjetet sociale, 17 Janar 2020, Pjesa 3
17/01 18:40
“Vilja pjeshkë në Greqi për të mbijetuar në Tiranë”, gazetari zbulon 2 foto ekskluzive
17/01 18:03
“Kishte paguar portalin për të më ‘sulmuar’ mua”, ish-deputetja e PD zbulon si u përpoqën ta dëmtonin!
17/01 18:01
“Shkove në Itali për të prostituar”, aktorja e njohur reagon pas komenteve shpifëse!
17/01 18:00
Ftesë në 5, Klea, rreperja 10 vjeç që këndon me Sinan Hoxhën e Bes Kallakun, 16 Janar 2020, Pjesa 1
16/01 18:23
Ftesë në 5, Cilat janë trendet e çantave këtë pranverë? 16 Janar 2020, Pjesa 2
16/01 18:21
Ftesë në 5, Stivi Boka zbulon projektin e tij të fundit muzikor “Xheloze”, 16 Janar 2020, Pjesa 3
16/01 18:21
Vëllai i Olta Bokës prezanton “shoqen” në familje: Oltën e dëgjoj më shumë se mamin!
16/01 18:20
Shoqe e Sinanit e Bes Kallakut, reperja 10 vjeçare “e djeg” skenën me këngën e Taynës
16/01 18:20
Klea, reperja 10 vjeçare ben namin me “diss” dhe “freestyle”
16/01 18:12
Ftesë në 5, Hiking, skitë dhe aventurat sportive në stinën e dimrit, 15 Janar 2020, Pjesa 1
15/01 20:56
Ftesë në 5, Destinacionet më ‘in’ të momentit për pushime dimërore, 15 Janar 2020, Pjesa 2
15/01 20:55
Ftesë në 5, Maskë në kushtet e shtëpisë me produktet e frigoriferit, 15 Janar 2020, Pjesa 3
15/01 20:55