Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot
12/12/2019 08:09

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu dhe dëbore në zonat e thella malore.

Top News – Turqia dhe Franca, ‘përleshje me fjalë’
04/07 11:42
Top News – SHBA, infektimet/ Pozitive e fejuara e djalit të Trump!
04/07 11:41
Top News – Itali, sipërmarrësi/ Me Covid, shkon në festë ditëlindje
04/07 11:40
Top News – Në pranga kryeplaku/ Parcela me drogë në Drashovicë
04/07 11:05
Top News – Dhjetëra të vdekur nga përplasja e trenit me furgon në Pakistan
04/07 11:04
Top News – Dita e pavarësisë se SHBA/ Kim – shqiptarëve: Krenare krah jush!
04/07 11:04
COVID-19/ Rëndohet bilanci i viktimave, infektohen 67 persona të tjerë gjatë 24 orëve
04/07 10:49
SHBA feston Ditën e Pavarësisë,Yuri Kim: Amerikanët dhe shqiptarët të bashkuar si gjithmonë…
04/07 09:40
Andueli i “Për’puthen “ tregon ndjesitë pas Jo-së të Antonetës – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
04/07 09:24
Ngjarja tragjike e vetflijimit, zbardhen fakte të reja – Shqipëria Live, 3 Korrik 2020
04/07 09:24
Edicioni Informativ, 3 Korrik 2020, Ora 15:00
04/07 09:23
Edicioni Informativ, 4 Korrik 2020, Ora 00:00
04/07 00:34
Top News – Zaev, përgjimi i ri/ “Kam 8.5 mln euro në bankë”
03/07 22:52
Top News – 73-vjeçari mbytet në det/ Me pushime në Durrës, nga Kosova
03/07 22:51
Top News – Ish banori i Big Brother/ Për herë të dytë pozitiv me covid
03/07 22:48
Top News – Reagon Ministria/ Irani çon çiftelinë në UNESCO
03/07 21:54
Top News – Shkarkohet Artan Bajrami/ KPA le ne fuqi vendimin e KPK
03/07 21:53
Top News – I digjet uzina atomike/ Irani: Kujdes, do hakmerremi!
03/07 20:57
Top News – Ilaçi kundër covid/ Merr autorizimin e BE-se
03/07 20:55
Top News – Sezoni turistik/ Policia në gadishmëri për fluksin
03/07 20:16